Koга най-рано да си направя тест за бременност?

  • 3 322
  • 13
От неделя съм в шаш и паника,защото го направихме 2 пъти(е уж с прекъсване на еякулацията) и като си погледнах календара съм във фертилни дни. Кога да си направя най-рано теста и кога се усещаха пурвите признаци? Сега си втълпявам какво ли не и постоянно си опипвам гърдите дали не са напрегнати. ConfusedА още не съм готова за второ
Виж целия пост
# 1
За да отчете точно го направи 4-5 дена след като ти закъснее,ако изобщо ти закъснее  Peace
Виж целия пост
# 2
7 дни след половия акт.....или пък беше 4 дни преди следващия цикъл
Виж целия пост
# 3
7 дни след половия акт.....или пък беше 4 дни преди следващия цикъл

 за 7 дни няма да стане,то само няколко дни се имплантира.
 Трябва да минат поне 12-14 дни от овулацията.С кръвен тест ще покаже и по-рано.За ритници е абсурдно да се говори-те са към 15-20-та седмица(зависи коя бременност ти е).
Виж целия пост
# 4
Има различни тестове - някои дават резултат и седмица след половия акт, но защо не си вземеш да си имаш вкъщи Постинор Дуо той може да се пие до 72ч. след акта и няма да имаш поводи друг път за такива притеснения.
Виж целия пост
# 5
Постинора, мисля, че го спряха. Сега има нов заместител. Аз също мисля, че някои тестове отчитат резултати седмица след акта. Питай в аптеката кой е най-досоверния тест, направи го за успокоение, а не пречи и след това да го повториш.
Виж целия пост
# 6
Уфф момичета,аз съм фармацевт и работя в аптека и ви казвам,че е пълна заблуда това,че на 7-мият ден ще ви отчете.Да си пишат на тестовете каквото искат,това просто е невъзможно.Ако прочетете малко за колко време става оплождането,имплантирането и покачването на хормона на бременността,ще разберете за какво говоря!В БГ тестовете с най-голяма чувствителност са 20,а на хормона мутрябва,за да стигне тези стойности.
Виж целия пост
# 7
След като ти закъснее поне с 4-5 дни.Аз последният път си правих тест  един ден преди да ми дойде - беше отрицателен , а около седмица след закъснението може и малко повече EFP  , а сега резултата е в ръцете ми.
Виж целия пост
# 8
Вместо Постинор сега има Ескапеле,ама ми се струва голям хормонален тормоз на организма.Чела съм за последствията му и някак ме достраша.Иначе си го помисих.Божа работа!Той решава!
Виж целия пост
# 9
На мен пък теста ми отчете 1 ден преди датата на цикъла. Вярно, втората черта беше бледа, но я имаше. На следващия ден вече си беше доста ярка.
Но щом не си решила да пиеш Ескапеле-то, значи все пак една част от теб е готова за 2-ро бебче. В крайна сметка наистина ако е писано, ще стане. Съдбата си знае работата.
Виж целия пост
# 10
Повечето тестове в днешно време са чуствителни и много точни,  така че може да си направиш тест на датата на която трябва да ти дойде и ако си бременна ще ти отчете. На мен така ми отчете 2 пъти.
Виж целия пост
# 11
не помня- мисля, че около 10-15дни след като бебеправихме! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
На тестовете пише, че отчитат 7 дена след половия акт. Wink
Виж целия пост
# 13
Направи си теста в денят, в който трябва да ти дойде.

Това със 7-те дена е пълна глупост! То не може да се имплантира за толкова време, камо ли пък да вдигне ЧХГ-то дотолкова, че да го засече тест Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия