за шезлонга и сядането

  • 612
  • 14
Синът ми е на пет месеца, а вече се надига и сяда в шезлонга. Хваща се отстрани. Шезлонгът е на Чиполино, няма колани отгоре за обезопасяване и малко се страхувам да не си отклоня вниманието и да се удари. Все още не е стабилен като сяда. Има ли според вас опасност или е достатъчно обезопасяването между крачетата.
Виж целия пост
# 1
Опасност винаги има.Аз по тая причина не използвах много шезлонга. Ако имаш кошара за игра там е по-безопастно.
Виж целия пост
# 2
Отгледах дъщеря си с 2 шезлонга,то опастност винаги и от всичко има Peace
Виж целия пост
# 3
В инструкциите на нашия шезлонг изрично се забранява използването му, когато бебето се е научило вече само да сяда и да се върти, т.е. след 5-6 месец. Нашият шезлонг е на Фишър Прайс и е обезопасен с коланчета, но все пак ...
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много. Явно вече ще се отказваме от шезлонга, беше удобно докато се ровя в нета, докато правя пюре и т.н
Виж целия пост
# 5
нашия беше хаук и имаше коланчета....за първи път чувам някой да няма...ползвахме го до 7 месец....
Виж целия пост
# 6
Нашата люлка е с колани. Като ги закопчея, дребос няма как да падне.
Виж целия пост
# 7
Не е безопасно да остане детето в шезлонга след като се движи активно, особено без предпазни колани. Поради тази причина, когато започна да ми струва не особено безопасен нашия шезлонг го използвах само за храненето на сина си.
Виж целия пост
# 8
Определено трябва да се ползват коланите. На малките всичко им е интересно и много се въртят.Но ако всичко е обезопасено е по- трудно да се случи нещо лошо.
Виж целия пост
# 9
Този шезлонг много висок ли е, що ли? И да не бяха коланите, от моя както и да се изхлузи бебе, ще е от 5 пръста височина...
Виж целия пост
# 10
Синът ми като почна да се върти,винаги слагах шезлонга на земята,сам слизаше..(не знам как,но никога не се е удрял) Сега го ползва за конче,но и често още си поспива в него!
Виж целия пост
# 11
Този шезлонг много висок ли е, що ли? И да не бяха коланите, от моя както и да се изхлузи бебе, ще е от 5 пръста височина...

не Simple Smile единственото опасно на шезлонга, което аз виждам е ако бебето си го захлупи върху себе си или ако той е поставен на диван или легло или нещо такова и бебето падне от високо...иначе и аз по-висок шезлонг от педя не знам да има....Wink
Виж целия пост
# 12
Не е висок и го слагам на земята. Проблемът е , че бебо вече се надига да сяда и ме е страх да не се прекатури напред. Съпругът ми ме убеждава, че това не е възможно, ама аз съм такава паника.. Има колани, но между крачетата, не през раменете.
Виж целия пост
# 13
Спрях да ползвам шезлонга преди седмица, когато малкат вече не се удържаше в него. Ползвах си шезлонга от Люлката Джоя на Чиполино. Сега се хранив на столче Чиполино Гранд Конфорт седнали като големи хора  Hug
Виж целия пост
# 14
Не е висок и го слагам на земята. Проблемът е , че бебо вече се надига да сяда и ме е страх да не се прекатури напред. Съпругът ми ме убеждава, че това не е възможно, ама аз съм такава паника.. Има колани, но между крачетата, не през раменете.

ее с такива колани беше и нашия, нямаш проблем, оставяй си го спокойно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия