коледно костюмче за бебе - откъде в БГ?

  • 13 654
  • 89
много искаме - червено, с еленчета примерно, с бели пухчета, шапчица и т.н. за перфектнаста ни първа коледа - нова година тримата заедно  Heart Eyes
видях в ла редут на джудженце, ама не ме кефи особено, че е на джудженце, макар че е забавно пак де, тъй че, ако не намеря, това ще е  Crazy 
но много ни се искаше да има тук, да си потърсим и изберем... тъй че - казвайте 
Hug
Виж целия пост
# 1
http://www.vegatoys.com/?area=toys&category=27 тук
и има един магазин на "Пиротска" за карнавални стоки, там също съм гледала много сладки. Също и в Пиги хаус.
Виж целия пост
# 2
или от ebay
Виж целия пост
# 3
Някой купувал ли е от Вегатойс? Дали са хубави?
Виж целия пост
# 4
  Провери в OUTLET-a на Доспат, там видях разни коледни блузки и гащеризончета на Carter's и някакви други, ама не помня какви марки бяха.
Виж целия пост
# 5
  Провери в OUTLET-a на Доспат, там видях разни коледни блузки и гащеризончета на Carter's и някакви други, ама не помня какви марки бяха.

С риск да изместя темата, къде е този аутлет на Доспат?
Виж целия пост
# 6
момичета, благодаря  Hug

във вгатойс не видях товаа,което търся  Rolling Eyes  а в пигис има ли със сигурност?

ще отида на доспат да видим Crazy
правда, ок е - и аз я питах на лс: намира се в частта на доспат между прага и пирогов 
Peace   
Виж целия пост
# 7
Записвам се и аз да следя къде се продават,че и ние замисляме подобно нещо!
Виж целия пост
# 8
  Провери в OUTLET-a на Доспат, там видях разни коледни блузки и гащеризончета на Carter's и някакви други, ама не помня какви марки бяха.

С риск да изместя темата, къде е този аутлет на Доспат?

Втората или третата пресечка на Прага, посока Пирогов, има табела на булеварда.
Виж целия пост
# 9
Колко голямо бебе? Сантиметри? Имаше хубави в Ла Редут
Виж целия пост
# 10
Колко голямо бебе? Сантиметри? Имаше хубави в Ла Редут

           

Снимките са линкове.. Ама размерите са кът  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
А на какво цена са тези в Ла Редут?
Виж целия пост
# 12
Ами щракаш на снимката, отваря ти се линка и виждаш за съответния размер (ако го има) цената..
Виж целия пост
# 13
Ами щракаш на снимката, отваря ти се линка и виждаш за съответния размер (ако го има) цената..
Оф,много съм и аз.Извинявай.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
тъкмо вчера ги видях новите две в ла редут - мн са готини  Heart Eyes  6те проверя утре доспат и, ако не ме кефи - ще поръччвам еленчето Heart Eyes нищо че е за момчета Rolling Eyes Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия