Секса след раждане - по-хубав или по-лош?

  • 9 015
  • 103
Винаги съм мислила, че след като една жена роди, се разширява и вече усещането не е същото.
Дали е така. Може би положителна роля изиграва епизотомията? Дали е вярно?

Аз все още не съм се пробвала и ми е интересно какво да очаквам.
Виж целия пост
# 1
само да уточня- не знам точно закой период говорим - веднага след раждане ли - 1-2 месеца, или по натам - моят отговор е за по натам...след около поне половин година
Виж целия пост
# 2
Родих със секцио, така, че няма как да се "разширя" Laughing
Иначе секса си е същият, но трябва да минат поне 2-3 месеца от раждането. Хормони, стрес, физическа умора-всичко има значение.
Епизотомията може и да изиграва някаква роля при тези, на които им е правена такава. Има много майчета родили без никакви разрези и шевове.
Виж целия пост
# 3
3 месеца след раждането/секцио/,правихме секс /даже имам такава тема и момичетата ми се присмиваха Crossing Arms Mr. Green Hug/
Мога да кажа ,че е по-добре,много по-добре.
Вече правя по 3 оргазма на едно любене./боже как прозвуча ooooh!/
Виж целия пост
# 4
и аз съм си мислила същото като теб,но аз родих секцио и разлика  с преди не намирам Peace
Виж целия пост
# 5
Няма промяна при мен.
Виж целия пост
# 6
Същият. Без промяна. Родих секцио.
Виж целия пост
# 7
Аз родих с епизотомия, сексът след това е непроменен!
Виж целия пост
# 8
до сега 3 пъти равих много внимателно,че още ме боли трътката.с епизиотомия съм и не мога да преценя  Thinking
Виж целия пост
# 9
Родих с епизотомия, не съм се разширила или стеснила. Сексът винаги е бил специално и неповторимо изживяване за мен всеки път. Сега обаче ми се струва по-хубав, но то всичко е в главата.
Виж целия пост
# 10
3 месеца след раждането/секцио/,правихме секс /даже имам такава тема и момичетата ми се присмиваха Crossing Arms Mr. Green Hug/
Мога да кажа ,че е по-добре,много по-добре.
Вече правя по 3 оргазма на едно любене./боже как прозвуча ooooh!/

Дай Боже всекуи му  Wink
Виж целия пост
# 11
Опция 3
Виж целия пост
# 12
Родих с епизиотомия.
Сексът си е същият.
Виж целия пост
# 13
Няма разлика. Нормално с естествени разкъсвания....
Виж целия пост
# 14
За мен по-неприятната част е, че отново се въвежда пазенето по различни начини, бях го забравила за времето на бебеправенето и бременността, толкова хубаво беше...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия