Какво може да ви накара да се ядосате така?

  • 2 186
  • 35
Какво събитие в страната ви е ядосало през последните години както французин, когато му вдигат стажа за пенсия?

Възможно ли е да се ядосате въобще?

http://dnes.dir.bg/2007/11/14/news2333277.html
Франция парализирана от стачка/14 ноември 2007

ПП Комшията каза: въвеждането на винетките и ЕС-данъкът  върху ракията...
Комшийката - левчето, дето й прибират от детските заради задължението да си ги тегли от банкомат...




Виж целия пост
# 1
Българинът много неща могат да го вбесят еднолично, но почти нищо не може да го накара да излезе и да вилнее по стачки като французите.

Волски търпелив народ сме ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Българинът много неща могат да го вбесят еднолично...

А твоята класация?
Теб какво те ядоса най-много през последните няколко години?
Виж целия пост
# 3
То едно да беше .......................
Тук в БГ роман можеш да напишеш какво те изкарва извън нерви
По-лесно май е да напишем какво не ни ядосва  Thinking
Виж целия пост
# 4
Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток.

Имаше период, когато две сами момичета плащахме най-голяма сметка от целия блок, даже повече от семействата с малки деца, при икономично ползване. Обадих се в НЕК да дойдат да ми проверят електромера. Заявиха ми, че трябва да го откача, да го занеса в Метрологията и да си го взема после, и цялата тая работа ще ми струва 80 лв. И като си представих колко "старателно" ще го проверят ... и при положение, че електромера беше нов, електронен и официално тяхна собственост, следователно и тяхна отговорност ... загубих контрол, изкрещях им "Абе вие луди ли сте?" и затворих телефона Close
Виж целия пост
# 5
Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток...


Един французин би казал: "Ядосан съм, че продадоха електроразпределителните дружества на някакви си чичовци отвън. Без неустойки в договорите, без да се знае за какви пари и защо".

Щеше да го каже преди събитието и нямаше да си ги даде.
Както в момента не иска да даде правото си на по-ранно пенсиониране. Понеже си е негово и му принадлежи отпреди.
Виж целия пост
# 6
Франсетата са уникални мързеливци,
нормално е да не им изнася да бачкат
до смърт. Работна седмица 35 часа, в
Германия 42. Ще стана французойка.
Виж целия пост
# 7
Франсетата са уникални мързеливци...

И тия, дето ходят из турските курорти, крещят ужасно невъзпитано... хе хе.

Тънка подробност: реформата, заради която стачкуват сега, засяга общо около 500 000 души в някои държавни фирми. За сравнение в частния сектор във Франция работят 18 милиона души.

И все пак стачкуват така, че парализират страната. Задръстванията се простират цели 300 километра. А президентът им се страхува от евентуална продължителна “война“, сравнима с конфликта от 1995 г.

Ядосани са значи. А политиците се страхуват, защото и преди са се ядосвали.
Та за това попитах вас нещо ядосва ли ви?

Поне за Сашка Васева разбрах:

http://life.dir.bg/2007/11/13/news2328494.html
Сашка Васева се ядосала на фотомонтаж от кръста на горе във вестник и публикува оригинални голи снимки


Виж целия пост
# 8
Последно ме ядоса безумното поведение на даскалите, днес на родителската видях, че ама никак не съм изключение, чак ми дожаля за тях.  Сега вече родителите наистина почват да ИЗИСКВАТ!
Виж целия пост
# 9
Липсата на справедливост за уязвимите. Дебелокожие по етажите на властта.
Виж целия пост
# 10
Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.
Виж целия пост
# 11
Нищо...
Виж целия пост
# 12
Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.

Ааайде сега нема нужда от емоционални изяви. Как точно се отказа като си в майчинство?
Виж целия пост
# 13
франсетата просто си отстояват яростно завоюваните вече права. това им е национален навик, който горещо адмирирам. мързелът е движеща сила на прогреса.
само че, тоя път не познаха - трябваше да мислят повече, когато си избраха Саркози.

а българинът за 18 години е доказал, че никаква форма на социално ограбване не може да го ядоса така, че да излезе масово на улицата. затова и ще си пати.
Виж целия пост
# 14
.....................


Толкова много са, няма смисъл..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия