Препоръчайте ми аниматор или клоун....

  • 1 834
  • 11
за купон на тригодишни.Моля за подробности,програма,цени и т.н.,ако знаете някой проверен.Интересува ме такъв,който посещава посочено от мен заведение.Омръзна ми все от детски клубове,всяка седмица пак детски клубове,всички рождени дни пак в детски клубове Crazy всичките тесни,лакоми за печалба и непредлагащи почти нищо за 300лв и съм решила тази година да направя друг вид купон.
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196400.0
тук доста писахме по въпроса, ама ме е хвавал мързел за правя извадки.
Дано ти е от полза
Весело празнуване.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Мерси за линка!Разгледах темата
Виж целия пост
# 3
Празнувахме тази година рождения ден на момичето ми с театър Велинови. Празнувахме на тяхна територия. Имаше театър, след което забавляваха децата с много игри и танци. Цената беше 150 лв., което включва театъра, забавленията, свещички, чинийки, чашки, салфетки. Почерпката си я направихме ние. Беше много забавно и за деца и за родители. Миналата седмица бяхме отново на рожден ден с тях и също беше страхотен купон. Ако имаш интерес или още въпроси-пиши. /Мога да изпратя и снимков материал/
Виж целия пост
# 4
Миналата година бях ангажирала Малчуган-Великан.Но ми излезна малко соленичко с почерпката/но рождения ден беше и с възрастни/Цената за тях беше 190 лева за два часа,като включваше рисунки за децата,забавления,чинийки,чашки,шапки и куклен театър /бях избрала Трите прасенца/,а имаше и дисководещ.Момичетата бяха страхотни ако можеш да си позволиш ти препоръчвам.
И на нас ни предстои рожден ден на 20.12 и аз се чудя вече за тази година
Виж целия пост
# 5
За нашият рожден ден тази година звънях на Малчуган Великан и ми казаха 280 лв newsm78-идавт мацките с някакви атракции/надуваеми играчки и други подобни/+ дискотека + диджей.
Виж целия пост
# 6
Септември дъщеря ми стана на 3 години и в ресторанта бяхме поканили Мики и Чарли http://www.rogdenidni.hit.bg/ . На мен много ми харесват техните изпълнения, била съм и на рожден ден в детски клуб с тях. Ориентират се спрямо публиката - при нас роднинските  деца са  по-големи и те направиха подходящо шоу, така че да е интересно на всички гости. Това, че са 2-ма според мен е голям плюс, защото не оставят празно място, могат да си партнират с реплики, имат си номера по-двойки, рисуват по-лицата, правят интересни форми с балони. Цената септември беше 80 лв.
Виж целия пост
# 7
И аз съм мн доволна от Малчуган Великан. През януари празнувахме с тях. Мисля 270лв. платих, но определено си струваше. Страхотно парти! Тази година мисля пак да ги ангажирам, но не за 2, а за 3-4 часа.
Виж целия пост
# 8
За нашият рожден ден тази година звънях на Малчуган Великан и ми казаха 280 лв newsm78-идавт мацките с някакви атракции/надуваеми играчки и други подобни/+ дискотека + диджей.
Оле ужас 280 лева а аз си мислех пак да им звъня тази година,явно това е ново с тези надуваеми атракции.
Миналата година/дъщеря ми има рожден ден на 20.12/ ми взеха 190 за 2 аниматорки,един дисководещ и  момичето което прави кукления театър.
Няма спор че са чудесни но много пари нещо.
Виж целия пост
# 9
Тези 270лв., к платих през януари бяха за три аниматорки, отделно двама клоуни, к освен фокуси и др. смешки правиха и нещо като театър с кукли на конци, още DJ, рисуване на лица, имаше и надуваеми играчки, но мисля, че децата бяха най-впечатлени от страхотните игри, к организираха аниматорките.
Виж целия пост
# 10
А аз съм много доволна от една кака Деси, прави куклен театър, после имаше игри и накрая и тортата по смешен начин се поднесе. Никак не беше скъпо, ако искаш мога да ти дам нейн ГСМ на лични.
Виж целия пост
# 11
За РД на Калоян бях ангажирала клоунката Зизи, за 2 часа ми взе 100 лв., но май вече взима повече...

Занимаваше се с децата, доволна бях. Те в едната стая, ние в другата  Laughing

Бяха 10 -на деца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия