Трябва ми семейна помощ!

  • 1 344
  • 14
Мразя анонимните писания, потребителка съм и някои от вас ме познават, но за сега не искам да излизам от анонимност.

Имам проблем- мъжа ми е решил, че има нужда от лично пространство и си е намерил приятна компания от хора на по около 35 години, семейни, с които да се вижда без мен.

Знам, че много от вас ще зачекнат с темата вярваш ли му, но този въпрос не седи на дневен ред-вярвам му. От много дълго време сме заедно и прекарваме много дълго време през денонощието заедно и тази отдаденост един на друг започва да ни обременява.

Аз самата си направих една почивка със семейните приятели на брат ми извън София, но не върви все да води кака със себе си. Mr. Green

Та се чудех дали няма някой тук с купонджийска компания, нещо за клубче, дискотека, която би ме взела за малко под крилото си Embarassed ? Истината е, че мъжът ми смята, че излизането по женски не е заплаха за него и е прав до голяма степен, а и е наясно с всичките ми форумски познанства. Sad Аз самата не искам да завързвам запознанства, които биха довели до флирт, защото не това ецелта ми. Затова си търся и семейна компания.  Grinning
За протокола да отбележа, че съм финансово независима и мобилна.  Joy

Ако имате идеи по въпроса- давам мейл- scorpi_onkata@mail.bg , може да посочвате ника си и аз съответно ще казвам коя съм. Peace Ще се радвам ако няма злоупотребяващи! Hug

Ще ми се компанията да е нефорумска, защото искам да запазя известна конфиденциалност.
Виж целия пост
# 1
Странно предложение...Нямаш ли твои приятели, с които да излизаш?
Странно ми е и, че мъжът ти иска да излиза САМ със СЕМЕЙНИ хора. Т.е. те ще са със семействата си, а той-сам  newsm78
Както и да е.
Само си разсъждавам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Както в повечето случай в този форум , първото мнение е "чудещо" се.  Sad

Мисля, че стана ясно че след дъгогодишен брак няма мои и твои приятели, всички са общи- и съответно- познати.

В търсенето на нови познанства със семейни хора няма нищо изненадващо, ако целта на човека не е да забива някого. Не винаги страничните познанства трябва да са свързани с изневяра, това е нещо като сверяване на часовника след 5, 7 или 10 години.
Много често такива странични хора дават ценни и полезни съвети, необременени с 4фамилната" анамнеза.

Но както и да е, може да забравим темата, мисля си че започва убеждаването как мъжа ми кръшка....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Но както и да е, може да забравим темата, мисля си че започва убеждаването как мъжа ми кръшка....  Rolling Eyes
Честно казано в никакъв случай не съм си го и помислила, нито пък смятам, че е нещо странно да излизаш с приятели и тем подобни.
Друго ми стана чудно, но може и да не съм се изразила правилно. Ама без да се обиждаш...  Wink
Тъй като пишеш анонимно (което в някои случаи те слага под съмнение), кой би се навил да ти каже: "Аааа, ами ела довечера с мен и моите приятели на кръчма"  newsm78
Примерно аз бих го казала с удоволствие на някоя съфорумка, която знам, познавам, макар и виртуално и имам някакви наблюдения в/у нея.
Честно казано разбирам смисъла на постинга ти и в никакъв случай не искам да те засегна по някакъв начин.
Щом мъжа ти иска да излиза с други хора, това е съвсем нормално.
Просто не знам дали по този начин ще намериш и ти с кого да излизаш.

Аз примерно ходя по срещи на форума, но с хора, с които имаме еднакви интереси и ишем в едни и същи подфоруми.
Можеш да излизаш и с колеги.
Нямаш ли някои стари съученици и приятели, които да не са общи?
(давам ти идеи) Peace
Виж целия пост
# 4
Аз все пак не мога да разбера какво означава семейни?Тоест,по двойки или просто обвързани,но поеденично излизащи?
Виж целия пост
# 5
Според мен няма неясноти, човека иска да излиза с други приятели, които са семейни, но по мъжки. И въпросът тук май беше има ли свободни за купон семейни момичета, с които да си прави компания потребителката. Няма нищо необичайно да искат да завържат нови познанства, така че - успех. За жалост аз още съм главен приспиващ в къщи, иначе с удоволствие бих се присъединила.
Виж целия пост
# 6
Е добре, но тя търси "нефорумска" компания във форума! Как да стане тоя номер?  33uu
Виж целия пост
# 7
Ами аз разбрах че иска да не се познават, може би е по-близка с някого от форума и се притеснява от "доброжелатели" Човек понякоога е добре да остане анонимен-с непознати се споделя по-лесно и се отпускаш повече, просто защото нямаш нужда да играеш на някакъв или да оправдаваш нечии очаквания. И не ти пука от мнението на другия
Виж целия пост
# 8
Честно казано, и аз нямам с кого да излизам. Ако искаш пиши ми на лични. Може и на ICQ. Hug
Може да се каже, че аз съм малко "нефорумска", защото не ходя по срещите и почти никого не познавам лично.
Виж целия пост
# 9
ех ако бях в София....
Виж целия пост
# 10
Разбирам те,Скорпионка.И при нас горе-долу съществува този проблем.Да,за мен това е проблем ,но не мога да го променя.Мъжът ми се прибира от работа към 19.30-20.00 часа,често пътува в командировки за по 1-2 дни,и когато се прибере е изморен  и никъде не му се ходи.От друга страна в малкото свободно време, му се иска да се среща и с приятели по мъжки,да поддъжа ,,социалните си контакти''.Аз работя на смени,децата ми са самостоятелни и имам много свободно време.От време на време излизам с приятелки по женски,но те са много по- заети от мен и рядко имат свободно време.Аз не бих излизала с тях,когато те са със семействата си ,ще се чувствам неловко.Ако искаш,можем някога да се срещнем да пием по кафе.
Виж целия пост
# 11
Може да се измисли нещо за компания по клубчетата, но трябва да зная все пак дали ще ти доподнат тези хора. Пиши на лични, ако искаш Hug
Виж целия пост
# 12
Скорпионката, обади се ако искаш - icq 201 491 282
Виж целия пост
# 13
Ние напоследък сме позанемарили излизанията, но твърдо смятаме да възстановим традицията и да пласираме детето на бабите и петък или събота да излизаме по клубчета.
Ако искаш пиши ми на лични
Виж целия пост
# 14
Благодаря ,момичета, за отзивите.
На всички писах на ЛС, както вече казах, анонимността е за тези, дето ми проверяват последните публикации редовно.  Tired

не че търся "нефорумска" компания, а искам да кажа, че срежите от типа ежемесечни форумски сбирки не ми дават нищо ново.
Тами има един елит от потребители, които пишат в Клю-то и си познавати  белите гащи и забавлението идва малко пресилено.
Много ще се радвам да има представителки на форума, това все пак е среда на хора, които харесвами  обичам, едно общество, което няма аналог, но трябва да има и други хора, с други и нтереси,  ане само да обсъждаме под сурдинка този или онзи.

За мен този постинг беше най- лесният начин да се свържа с хора, които имат определен социален статус, а не да се метна в морето на живота без да знам какво ме очаква.

И ако искам да съм честна, това е начинът по който решавам много от проблемите- като започнеш от кърменето и свършиш с праха за миална  Joy

Благодаря още веднъж, ще се радвам на една нефорумска форумска среща! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия