Въпрос към мамите раждали нормално и имаха шевове

  • 1 570
  • 37
Момичета аз раждах нормално случвало ли ви се е да ви придърпва мястото там където сте били шити  Rolling Eyes , когато съм клекнала или си седя ме придърпва някои път,това според вас нормално ли е а пък и минаха вече почти 11 месеца от самото раждане.Да добавя че ме шиха 2-ти защото първия път ми се бяха разпуснали шевовете/некадърно бях зашита/ и ми се наложи втори път да ме шият.
Виж целия пост
# 1
Почти от втория месец не усещам нищо. При теб е минало доста време. Посъветвай се с АГ  Hug
Виж целия пост
# 2
11 месеца е доста дълъг период. Дали е нормално или не може да каже само гинеколкога ти при преглед.Затова най-добре попитай него.
Виж целия пост
# 3
И аз усещах придърпване, но отмина май някъде към края на 2 месец . Струва ми се, че при теб е доста дълъг перода.  За толкова време шевовете със сигурност са зарастнали - дано не са те зашили така, че да ги усещаш чак до следващо раждане. Да не би щом първите са се "разпуснали" втория път да са стегнали бая трапоската newsm78.
Виж целия пост
# 4
Да, случвало ми се е!Ходила съм и на лекар, на ред ми е всичко, в реда на нещата е да придърпва, казаха  Peace Консултирай се,все пак,както са те посъветвали.
Виж целия пост
# 5
Придърпваше ме, но за кратко, може би дори само първия месец след раждането.
Виж целия пост
# 6
Не, не ме е придърпвало.  Naughty Моят доки добре шие.  Joy
Виж целия пост
# 7
Мен също ме шиха и до края на втория месец вече не усещах  придърпване.
Виж целия пост
# 8
Само в началото, първите два месеца може би Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Нямам спомен да съм имала проблем или придърпване.
Виж целия пост
# 10
Ако съм видяла правилно от тогава са минали повече от 10 месеца и наистина е странно. Какво ти каза гинекологът след прегледа? Надявам се, че си ходила на гинекологичен преглед след раждането.
Виж целия пост
# 11
Аз чувствах това придърпване много дълго. Освен това усещах, че съм много "стегнато" зашита и ме болеше при секс почти до края на първата година след раждането. След това вече всичко се нормализира.
Виж целия пост
# 12
Имах много шевове, но подобно нещо усещах само в началото.
Виж целия пост
# 13
Да усещах, но в началото.
Виж целия пост
# 14
След 2 месец,даже забравих че съм раждала някога.Но един ден си говорим със свекърва ми и тя сподели,че когато се претовари я придърпвали шевовете от раждането ( преди 28 години)Shocked И аз онемях, не искам и да си представям каква касапница е било.
Обърни се към специалист  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия