Наддаване на бебето

  • 1 465
  • 5
Здравейте доктор NIVEA baby много съм притеснена.Дъщеря ми за първи месец наддаде 900гр за втори 700 за трети 450.Направиха и изследвания на орината и излязоха добри.Предположиха че е недостиг на храна,но след като спре да суче от гърдата не иска АМ от биберон.Издържа около 3 часа а суче по 5,7минути най много,нормално ли е.Много ме притеснява и това че преди месец и половина без да искаме и ударихме главичката на вратата на колата,тя изплака но след това си беше добре сучеше си нормално жизнена,но след два дена имаше темпераура37.3 и я заведохме на лекар казахме и за удъра а те казаха че не е от това ако е имало нещо сериозно щяло да си покаже до 24 часа ,но аз все още се притеснявам.Поведението на бебо е следното доста игрива ,вдига сама глава от възглавка,обръшта се сама по корем.кажете ми може ли да има някакви последици този удър без да си е показало до 24часа и какви точно са признаците ако е настъпило нещо остро.И може ли от това да надава по малко.обръщам се към вас с толкова въпроси понеже сме в испаноия и искам да чуя и вашето мнение.Благодаря че ви има
Виж целия пост
# 1
Не може да има проблеми от този удар.
Времето за сукане е доста малко и явно не приема достатъчно количество кърма. Може да почине 5-10 мин и след това отново я поставете на гърда. Бебетата 3-4 м. трябва да сучат около 20-30 мин. , като активно се хранят около 10 мин. и след това с почивка още 15 мин. Добре е да се направят 2-3 контролни кърмения, за да се види дали приема нужното количество кърма. Ако не е необходимо дохранване.
Виж целия пост
# 2
Не може да има проблеми от този удар.
Времето за сукане е доста малко и явно не приема достатъчно количество кърма. Може да почине 5-10 мин и след това отново я поставете на гърда. Бебетата 3-4 м. трябва да сучат около 20-30 мин. , като активно се хранят около 10 мин. и след това с почивка още 15 мин. Добре е да се направят 2-3 контролни кърмения, за да се види дали приема нужното количество кърма. Ако не е необходимо дохранване.

                                                                                                                                                                                                                                                                   Благодаря ви доктор Слънчева,ще опитам това което ми казвате.А що се отнася за пробното кърмене не ми е ясно как се прави,попитах педиатърката и ми каза че тук няма такова нещо и щом не иска АМ не е гладна.В момента тя е на 4 месеца и тежи 5.600гр роди се 3.300.,изписана е 3.260.Беше дълга 50.см сега е 66.Обиколката на главата беше 33.5 сега е 40.Нормално ли е.Извинявам се за многото въпроси,но вашите отговори са много важни за мен.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 3
И забравих да ппитам от колко месеца може да се сядат бебетата,тъй като тя има огромно желание и като лежи по гръб постоянно вдига глава и напъва аз мисля че иска да се изправи.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 4
Явно не гладува и се развива нормално. На 4 м почти се удвоила теглото, което е нормално.
Най-рано се оставят да сядат самостоятелно след навършване на 6 м. В останолото време в момента можете да я оставяте в столчето за коло под 45% ъгъл. Така хем ще гледа по-изправено света, а няма да е седнала в истинския смисъл на думата.
Виж целия пост
# 5
Явно не гладува и се развива нормално. На 4 м почти се удвоила теглото, което е нормално.
Най-рано се оставят да сядат самостоятелно след навършване на 6 м. В останолото време в момента можете да я оставяте в столчето за коло под 45% ъгъл. Така хем ще гледа по-изправено света, а няма да е седнала в истинския смисъл на думата.

Blagodaria mnogo  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия