Моля ви, дайте ми съвет за абсорбатора

  • 1 037
  • 5
Здравейте момичета, отдавна чета темичките и научавам доста полезни нещица от вас  Hug Та затова реших да ви помоля за съвет. Вчера най-накрая си купихме абсорбатор и мъжа ми започна да го монтира, но в процеса на монтажа скъса тази тръба,която е за абсорбатора ( една такава като хармоника Simple Smile ). Проблема е, че тя излизаше от една дупка, която е на окачения таван и той казва,че сега нищо неможел да направи и трябва да изкърти целия окачен таван  ooooh! Моля ви ако някой е имал подобен проблем да ми кажете дали наистина нищо не може да се направи и има ли някакъв начин да се избегнат нови ремонти Sad Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Ми мала съжалявам че се е получил проблем  Hug . Защо не питате първо някой майстор дали има друг вариянт  newsm78 .Ндявам се да се разреши лесно проблема .   bouquet
 newsm78  може би няма мами изпадали в подобно положение 
Виж целия пост
# 2
Изцяло скъха въздуховода, или само го прокъса отстрани ....
Има ли остатък от тази тръба да виси от тавана?
Виж целия пост
# 3
ПРодават се такива тръби, само ви трябва нужния диаметър. Аз не разбрах точно какъв е проблема. Тръбата е останала в окачения таван ли?
Виж целия пост
# 4
Ако алуминиевата тръба виси от тавана може да я отреже равно и да снади с новото парче, като уплътни добре със силикон ...
една снимка ако има да погледнем ...
Виж целия пост
# 5
Ами скъсаната тръба остана в окачения таван и точно заради това мисля,че няма друг изход от ситуацията освен да се разбие целия таван  ooooh! А снимка няма смисал да ви показвам, защото сме си го монтирали абсорбатора за красота и проблема не се вижда Simple Smile За съжаление явно само ние сме изпадали в подобна гадна ситуация Sad
Благодаря ви за желанието да ми помогнете  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия