Библиотека "Смехурко", търся, помагайте

  • 1 344
  • 7
Търся цялата поредица, но май трябва да търся по антиквариатите... Ако някой има идея от къде мога да си купя книги от поредицата, много моля да сподели  Hug

Каспар, Франц
Фридолин.
*
Керн, Людвиг
Фердинанд Великолепни.
*
Носов, Николай
Дневникът на Коля Синицин
*
Остер, Григорий
Гимнастика за опашката.
*
Пивоварова, Ирина
Старчето с карираните панталони.
*
Успенски, Едуард
Училище за клоуни.
*
Фунадзаки, Йошихико
Приключенията на Професор Попен в тресавището.
*
Холц, Герхард
Алфонс Треперибузков.
*
"Смоговци" на Хървое Хитрец
*
 "Пет отвлечени монаха" на Юрий Ковал
*
Ако някой се сеща за още, да допълва списъка!
Виж целия пост
# 1
Имахме двама Фридолиновци. Ако Виктория не е засилила единия към сиропиталището в Доганово (за където непрекъснато отделя книги), ще ти го дам.
Виж целия пост
# 2
Имахме двама Фридолиновци. Ако Виктория не е засилила единия към сиропиталището в Доганово (за където непрекъснато отделя книги), ще ти го дам.
Hug
Виж целия пост
# 3
 Не съм виждала нови издания. Имам поредицата от моите детски години и съм виждала, че я има в библиотеката, в детския кът. Готино изживяване е да заведете детето на библиотека. По-забавно е от модерното, в последно време, висене в МОЛ-овете. В читалищните библиотеки има почти всичко, издавано от "Издателство Отечество", на което е въпросната поредица (поне в моя вариант).
Виж целия пост
# 4
Ауууу, включвам се да кажа, че имам поредицата от моето детство и обожавам "Пет отвлечени монаха".. Също и "Малкия Никола" излезе в тази поредица.
Виж целия пост
# 5
Не съм виждала нови издания. Имам поредицата от моите детски години и съм виждала, че я има в библиотеката, в детския кът. Готино изживяване е да заведете детето на библиотека. По-забавно е от модерното, в последно време, висене в МОЛ-овете. В читалищните библиотеки има почти всичко, издавано от "Издателство Отечество", на което е въпросната поредица (поне в моя вариант).

В библиотеките, ясно, аз дори смятам да заведа госпожицата в едно издателство в скоро време, за да види целия процес. Смятам, че ще е доста интересно и определено ще бъде от полза за отношението й към книгите, въобще.
Но аз искам да имам тези книги в къщи. Това са си шедьоври, но едва сега ми е дошъл акъла, а не мога да ги намеря... Thinking
Виж целия пост
# 6
Не мога да помогна с идеи от къде да се сдобиеш с книгите, за съжаление.
Но искам да добавя още една към списъка
Враг № 1 - не помня автора Embarassed

Моят син е още твърде малък за тях, имам няколко книжки от поредицата на село. Ще трябва да си ги прибера за след няколко години
Виж целия пост
# 7
Потърси в подлеза на Ялта, там съм намирала много отдавна забравени заглавия, общо взето има страшно много неща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия