Ексфолираща гъба за лице на Орифлейм

  • 1 492
  • 12
Здравейте момичета, искам да питам дали някоя от вас е използвала тази гъбичка /съжалявам, че не мога да я покажа/ Та тази въпросна гъба за ексфолиране на кожата на лицето си я бях купила  през далечната 2000 год. За съжаление тази гъба не се продава вече и отдавна я няма в каталога на Орифлейм. Когато я загубих пробвах да си купя, но се оказа, че вече не се продава. Много се разочаровах, защото тази гъба беше страхотна, чудотворна - отстранява мъртвите клетки и горният слой на кожата, а тя става гладко нежно порцеланова. Премахва всички недостатъци на кожата като комедони, черни точки и пъпки. Като преди това е напоена с  малко тоалетно мляко или лосион, защото иначе е грапава. Оттогава ходя по магазини и къде ли не да търся, но такова чудо не мога да намеря. Много ме е яд, че е спряна от производство и не мога да си обясня защо. Та исках да питам дали някоя от вас си спомня и дали е ползвала въпросната гъба и с какво мага да я заместя?  newsm78
Благодаря ви предварително. Целувки!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
ами  аз миналата година си взех една четка от Орифлейм ,която върши същата работа - незнам дали се предлага още - ползвам я отвреме на време
Виж целия пост
# 2
            Дани, в момента има една доста разгорещена тема за продуктите на Ейвън и Орифлейм. Питай там- пълно е с експертки  и дистрибуторки.
Виж целия пост
# 3
ами  аз миналата година си взех една четка от Орифлейм ,която върши същата работа - незнам дали се предлага още - ползвам я отвреме на време

Аз я имам тази четка - една зелена, ама изобщо не е същото. Какво ли не пробвах и какво ли не си купувах, но ефекта не мога да го достигна. И кои където съм питала никой не е ползвал това чудо и никои не е чувал за него. Моля, нека се включат  дистрибутори и консултанти, дано  поне те знаят.  Praynig
Виж целия пост
# 4
Писах ти отговор в темата, където беше питала Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти, пуснах и там същия въпрос, защото така ме посъветваха момичетата.
Виж целия пост
# 6
от този тип ли е?

Виж целия пост
# 7
dani321, извинявай, че ти ползвам темата, но да не пускам нова Flutter

Момичета, преди време си бях поръчвала 1 мултифункционален стик за тен за очи, устни и скули. Много ми харесваше, но вече не се предлага  Sad
Знаете ли дали пак ще има или с какво мога да го заменя? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Вероятно ще го има в лятната серия...или нещо подобно Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Вероятно ще го има в лятната серия...или нещо подобно Simple Smile

Тази година май нямаше през лятото  newsm78
Виж целия пост
# 10
аааа имаше, пак ще има Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ааа, добре мерси   bouquet
Виж целия пост
# 12
Не е такава, такива има навсякъде по магазините. Май никои не е чувал за въпросната гъба. Ще умра от яд! Как може Орифлейм да са направили единствената по рода си гъба и накрая да я спрат от производство. Тези са за коршума. #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия