кога преобувате дечицата си

  • 1 555
  • 39
До преди седмица преобувах Калоян преди хранене, миеме дупе, слагаме кремче, памперс и чак тогава АМ. Но нещата се объркаха, защото той се изнервя и аз гледам бързо да изцедя и да му дам та сега ядем първо и после се преобуваме, интересно ми е вие как практикувате, а също така предстои ни намаляване на храненията от 6 на 5 това означава ли че ще го преобувам 5 пъти, че той като го преобувам винаги иска да яде.
Виж целия пост
# 1
Откакто се е родила - винаги преди хранене. Почвам преобуването достатъчно рано, за да не се изнервя, миене, кремче, чист памперс, мием сега и ръчичките преди хранене и тогава на масата!
Виж целия пост
# 2
Тези процудери извършвах след кърмене, понеже по време на сучене, той пълнеше пампата, а също и ревеше на "искам си цицата сега и веднага". Постепенно, с израстването му, започнах да го сменям преди излизане или като усетя, че нещо се е случило, а не преди всяко хранене.
Виж целия пост
# 3
Винаги преди хранене сменям памперс. Е, и като се е наакал. За да не мрънкоти като е легнал давам някаква играчка, нещо различно, което е само за такива моменти за да му привлече вниманието. Но Никето мрънка не от глад, а защото не ще да лежи, то вече не ще и да седи, но това е друг въпрос. Laughing
Виж целия пост
# 4
До преди месец, преди всяко хранене, а те сега са 5 на брой, но отскоро тя реши, че по време на хранене или малко след това е най-подходящото време да свърши Голямата работа и се получи така, че сменям и преди и след понякога  ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 5
Сменях,когато е пълен памперса!Не съм се съобразявала преди или след хранене е!
Виж целия пост
# 6
Винаги преобувам след хранене, защото много често дъщеря ми върши "голямата" работа по време на хранене. Само сутрин я преобувам преди хранене, че после много се разсънва и не иска да заспи пак.
Виж целия пост
# 7
Когато беше по малък го преобувах винаги след хранене. По време на хранене той ходеше по голяма нужда и процедурата ставаше двойна. Откакто порасна го сменям когато е пълен, не се съобразявам с яденето му.
Виж целия пост
# 8
Преди всяко хранене и когато е наакана. Започвам да я преобувам половин час преди хранене, като я оставям да порита голичка - голям кеф Joy
Виж целия пост
# 9
Преди хранене, ако акаме след това пак се сменяме.
Виж целия пост
# 10
Сменям преди ядене. Той вече свикна и като го сложа на плота за повиване вече разбира, че ще е чист и почва да гука, да се смее и за малко забравя, че е гладен.
Не разбрах, вие на кърма ли сте или на АМ? Зачудих се, защото ние сме само на АМ и вече яде 5 пъти по 150мл, а е по-малък от Калоян  newsm78 .
Виж целия пост
# 11
Преди хранене, независимо, че не е акан, няма да се запаравя, я. И веднага след като се наака.
Обаче и при нас почва да става сложно. Човекът се научи, че след преобуване следва папкане и още по време на процедурата почва да нервничи, а ако трябва да чака и приготвянето на АМ-а става страшно. Та вчера си позволих да обърна процедрата.
Виж целия пост
# 12
Сменях,когато е пълен памперса!Не съм се съобразявала преди или след хранене е!
    И ние така Wink
Виж целия пост
# 13
Преобувам след хранене, просто тогава се пълни памперса Laughing
Виж целия пост
# 14
Когато усетя че е за смяна.Нямам определено време за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия