Какво сте подарявали на шефовете си - обмяна на свежи идеи за подарък

  • 28 088
  • 34
Има доста теми за това какво подаряваме на близките си, на децата и какво искаме ние за подарък, но не намирам тема за подарък на шефа.
Моят го обзавеждам предимно с книги /много обича да чете/, стилни писалки, колекция дискове със стари златни хитове 50-80 години, вратовръзки, вино. За книгите съм се старала да е някоя историческа /историята му е слабост/ или нашумял бестселър, като последната, която купих беше на Пауло Куелю, но на англиски език, за да не е толкова лесно да я прочете.
Споделете при вас какви са подаръците /ако правите такива разбира се/.
Виж целия пост
# 1
Ти си изброила почти всичко подходящо Grinning
Добавям портфейл Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ние на нашия миналата година му подарихме серенада. Тук има хора,които се занимават с това,  един оперен певец ,преоблечен като трубадур дойде у тях на рождения ден,където се бхяме събрали всички и му пя на ушенце. Всичко това беше записано на DVD  и му беше подарено. Той,като меломан остана много доволен от изненадата. Hug
Виж целия пост
# 3
Секс?
Виж целия пост
# 4
Миналата година му подарихме чанта на Петек. Имаше голям повод човека. Подарявали сме шах от слонова кост, Исторически трилогии, бутилка с хубаво, скъпо вино или старо уиски, картини............. уф, май от доста години ни е шеф  ooooh!  Joy
Виж целия пост
# 5
Тази година му подарихме нищо,ама от сърце  Joy само един букет  bouquet
Виж целия пост
# 6
На нашия подарихме колаж. Той е медийна и обществена личност и имаше доста материал за избор.
Виж целия пост
# 7
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап
Виж целия пост
# 8
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап
да не замери някой с тях
Виж целия пост
# 9
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап
да не замери някой с тях
Ааа,не няма право,защото той пък ни подари палки за мухи,да трепем мухите в офиса и по тая логика,ха е посмял да ни замеря,ще намерим с какво да се защитим Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
аа,с чувство за хумор сте си го намерили
Виж целия пост
# 11
На шеф нищо не подарявам.
От подчинени също нищо не приемам.
Виж целия пост
# 12
Ние сме подарявали масивен кожен офис-стол, уреди за фитнес, рибарски комплект.
Виж целия пост
# 13
Ние ще подарим ръчно рисувана икона.От Трявна сме и тук има къде да се поръча и то на сносна цена.
Виж целия пост
# 14
Aко пуши, може да му подарите пури, заедно с онова нещо, което ги подрязва (не знам как се казва). Виж във ВИП shop има интересни неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия