Еднакъв ли е Eucerin по света?

  • 7 264
  • 26
Майка ми обожава продуктите на Юсерин и твърди, че и миришели страхотно в България. Аз си купих едно кремче тук и ми отрови душицата.
Кажете, възможно ли е според вас в различните страни един и същи продукт да бъде различен по мирис (състав) и т.н?


И, така и така пускам тема: с какво бих могла да заменя продуктите им, защото искам да и купя подарък? Neutrogena? Olay? Друго?
Мерси!
Виж целия пост
# 1
Много отдавна не съм ползвала Юсерин и не помня.
Пробвай с Клиник.
http://www.clinique.com/index.tmpl?ngextredir=1
или http://www.aveeno.com/

Можеш да се разходиш и до Macy's и да я зарадваш с нещо по-добро  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Изгубих се в Сефора, какво да ти кажа..  Joy

Май така ще направя, да.
Но освен другите подаръци се чудех за любимото и кремче...

Виж целия пост
# 3
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.
Виж целия пост
# 4
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.

Я кажи нещо повече за това шампоанче, ам не съм ползвала Юсерин, ама сега крема ми свършва и ще си купя един подхранващ за суха кожа. Нали сме зима вече, не трябва да е хидратиращ. Ще пробвам да видя, дали ще остана доволна. newsm78
Ако някой го е ползвал да пише. Hug
Виж целия пост
# 5

ЛИЧНО ЗА ЮСЕРИН НЕЗНАМ, НО ОПРЕДЕЛЕНО ПРОДУКТИТЕ В БГ И ПРОДУКТИТЕ В ЧУЖБИНА  ОТ ЕДНИ И СЪЩИ МАРКИ СА КОРЕННО РАЗЛИчНИ Naughty Naughty Naughty -ТОВА ОТ ЛИЧЕН ОПИТ. РАЗЛИчНИ СА И КАТО ГЪСТОТА И КАТО МИРИС И КАТО ДЕЙСТВИЕ . АБЕ В БГ НЕЗНАЕШ КАКВО КУПУВАЩ, СПОРЕД МЕН. МНООООГО ФАЛШИФИКАТИ #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 6
Искам да успокоя всички, които се ядосват напразно. Няма ментета. Разгледайте официалния сайт http://www.eucerin.com/ и ще видите че да предлага различни серии и различни продукти в различните страни по света си е политика на фирмата. Избирате си страна и навсякъде е различно!
В Англия например Юсерин се лансира като медицинска козметика за суха кожа. И опаковките са различни.
В Испания пък са почти същите като в България.
Аз между другото си купих вчера Моделианс и съм супер доволна!
Виж целия пост
# 7
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.

Я кажи нещо повече за това шампоанче, ам не съм ползвала Юсерин, ама сега крема ми свършва и ще си купя един подхранващ за суха кожа. Нали сме зима вече, не трябва да е хидратиращ. Ще пробвам да видя, дали ще остана доволна. newsm78
Ако някой го е ползвал да пише. Hug


И аз искам инфо за шампоана Praynig
Виж целия пост
# 8
1. Аз използвам крем за лице на Юсерин, има слаб аромат, поне моят (Хидро-баланс) не е от най-приятните на мирис.
2. Вярно е, че са различни нашите марки (дори прахът за пране "Ариел") от произведените в чужбина.
3. Шампоанът е за чувствителна и раздразнена кожа на главата. Аз нямам такава, но съм ползвала (купих си, доволна от другата им козметика). Наистина косата става много хубава. Peace
Виж целия пост
# 9
Разбира се, че качеството е различно, дори и на най-масовите продукти като нивеа напр.
Виж целия пост
# 10
Юсерина държат на качеството си,както и Рока-не ми се вярва ...... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
По принцип това важи не само за Юсерин, а и за всички вносни марки: качеството е различно.
Причината е съвсем обикновена: себестойността на продукта, която фирмата може да си позволи, за да продава у нас, е в пъти по-малка.
Най-общо, ако в Австрия могат да си позволят да вложат съставки за 3 евро и да продават за 10, тук могат да вложат за 3 лева, за да успеят да продадат за 10. Просто покупателната ни способност е в пъти по-ниска.

Мисля, че най-резонният начин да провериш дали качеството е сходно, е да видиш каква е цената в чужбина. Ако е близка до тази тук, значи има шанс продуктите да са близки/еднакви. Отделно, трябва да се вземе предвид къде се произвежда. Ариел за Балканите, например, се произвежда у съседите румънци, не в Швейцарските Алпи.

Виж целия пост
# 12
Не мисля че цената и качеството са по-различни от европейските...
Виж целия пост
# 13
На Юсерин съм ползвала кремът Хидро баланс, който принципно е без аромат защото е за чувствителна кожа. На мен обаче си ми мришеше леко на  newsm78 някакво масло. В момента ползвам тоалетно мляко -latte Delicato за сваляне на грим -пак е без ароматизатори. На детенце съм му взела шампоана 5,5 за честа употреба. Ползва го 2 пъти в седмицата. Косата и е разкошна -лъскава и обемна Peace Купувала съм всичко от БГ и съм доволна от качеството и цената. За сравнение -реших да сменя кремът с Авен -Хидранс Оптимал. Текстурата му е страхотна, ароматът също, но след 3-4 нанасяне около нослето се изринах като пубер. Връщам се пак към Юсерин!
Виж целия пост
# 14
liletka, cotton4e , шампоанът е за блясък и обем. Подходящ е за чувствителна кожа и ежедневна употреба. Аз определено съм много доволна. Косата ми направо живна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия