Поръчвал ли е някой от SnimkiteVi

  • 6 072
  • 38
Доволни ли сте от качеството?
Виж целия пост
# 1
Да, доволна съм и цената е невероятно ниска. да не говорим за удобството, че се поръчва в Интернет и си избираш от кое студио да си ги вземеш.
Виж целия пост
# 2
Цената е добра наистина и е удобно. Чудех се дали са добри снимките на тази цена?
Виж целия пост
# 3
Поръчвала съм - доволна съм от качество, цени, бързина!
Виж целия пост
# 4
Поръчвала съм 4-5 пъти. Страшно е удобно и бързо. Качеството също е отлично!
Виж целия пост
# 5
да, много съм доволна
Виж целия пост
# 6
Много съм доволна!
Като не споменато от предишните постинги предимство ще посоча и това, че можеш да избираш снимките ти на гланц ли да са или на матирана хартия.
Виж целия пост
# 7
Да,няколко пъти и вече все оттам ще поръчвам - качеството е много добро;бързината и цените също. Последния път поръчах 300 снимки и бяха готови на другия ден.
Виж целия пост
# 8
Аз също съм поръчвала много съм доволна,качеството и цената са много добри.
Виж целия пост
# 9
Да,няколко пъти и вече все оттам ще поръчвам - качеството е много добро;бързината и цените също. Последния път поръчах 300 снимки и бяха готови на другия ден.
За 300 снимки каква сума ти взеха ?
Виж целия пост
# 10
Да,няколко пъти и вече все оттам ще поръчвам - качеството е много добро;бързината и цените също. Последния път поръчах 300 снимки и бяха готови на другия ден.
За 300 снимки каква сума ти взеха ?
Еми  всяка снимка по 0.15лв - размер 10/15, но ми направиха отстъпка  10%.Ако направиш сметка над 30лв ти правят такава отстъпка и аз затова поръчвам по-голямо количество.
Виж целия пост
# 11
Изгодно доста.. май ще поръчвам  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Доволна съм.
Оказа се, че услугата е в същото фото, в което ходя и на крак давам диска. Съответно и цената им е двойна.
А така през интернет - не стига,  че по евтино, а и не се разкарвам няколко пъти.
Много са точни.
Качеството - същото като ги нося лично.
Виж целия пост
# 13
И аз съм по-скоро доволна!
Макар че във вторник и сряда са имали проблем със сървъра, а аз толкова упорито, се мъчих да пусна поръчка, че побеснях яко! Но вече са ок и даже получих мейл за извинение bouquet
Иначе качеството е екстра, удобно е да си поръчваш отвкъщи, вместо да носиш дискове и описи.  Peace   
Виж целия пост
# 14
Да, така поръчвам снимки за Бг.
Майка ми отива да си ги вземе в близкото фото.
Цената е ниска, качеството много добро.
Страхотни са хората, коректни.... успех им желая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия