Wella Safira-Пробвахте ли?

  • 12 678
  • 66
Някой пробва ли вече новата боя на Wella-Safira? Доста е скъпичка (15 лв.), но сигурно е хубава. Интересува ме главно дали цветовете си отговарят и по-специално русите нюанси.
Виж целия пост
# 1
Точно сега преглеждах да не би някой да е пуснал тема и отзиви за тази боя. Записвам се да следя защото и мен ме интересува. Рекламата ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 2
Не съм я ползвала, но смятам. А ТОВА , което намерих, звучи прекалено хубаво... Crazy
Виж целия пост
# 3
Здравейте момичета,
и аз ще следя темата, но тъй като нямам опит с боите, а съм решила да се просветлявам малко, посъветвайте ме- на кестенява коса искам да сложа тъмно-русо-златисто. Някоя от вас, правила ли е такъв "експеримент"....и коя боя би изсветлила и боядисала добре тъмна коса? Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 4
аз на кестенява коса слагам тъмно русо или лешник. по тъмно е от очакваното, но ми харесва. няма друга наоколо с такъв цвят Simple Smile досега ползвах велатон, но ми е време да сменя боята защото  съм бременна и търся някакви бои без амоняк или поне нещо по-безвредно. даже днес отивам да търся хенаплюс или там както се казва.

а знаете ли дали има бои без амоняк, които боядисват бели коси?
Виж целия пост
# 5
а амомнячна ли е?
Виж целия пост
# 6
 Peace
Виж целия пост
# 7
Аз си взех и е супер много ,доволна съм.Цвeта е наситен и косата стои лъскава.Плюс това има освежител който се слага 2-4 седмици след боядисването
Виж целия пост
# 8
Боята е страхотна, аз си взех цвят "Златен топаз"и съм много доволна-стана точно като на каталога.Косата става много лъскава(с никоя друга боя не съм постигала такъв блясък).Струва си парите!!
Виж целия пост
# 9
Имат ли хубави червени цветове? Flutter
Виж целия пост
# 10
А една опаковка за колко дълга коса стига? Аз до сега Лонда си взимах и със зор с 3 кутии се боядисвах  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
запис
Виж целия пост
# 12
Аз си купих невероятно червено чили ,но още не съм се боядисала.Има специална серия с червени и лилави нюанси.
Виж целия пост
# 13
А някой да има впечатления от светло русите тонове Flutter Дали изсветляват добре?
Виж целия пост
# 14
Аз си купих невероятно червено чили ,но още не съм се боядисала.Има специална серия с червени и лилави нюанси.

Цената 15 лв. ли е? Колко е количеството на една опаковка?Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия