Да си представим ближния в непринудена сексуална фантазия?

  • 2 596
  • 53
Петък е.

Без да пишем кой най-май ни кефи, нека да си представим с кого от форума бихме изживяли диви нощи и с кого химичният анализ е взривоопасен, макар и виртуален?

Разрешени са двойки - потребителка-потребителка, потребителка-потребител, потребителка-потребителка-потребител, потребител-потребителка-потребител, потребител-модераторка, администратор-потребителка, администратор-потребител, спамочатър-споделетърка, спамочатърка-споделетър, бабйеороска-татковец ...

Може да не говорим за нашите фантазии, а за други възможни двойки и как си представяте идеалната виртуална нищо необвързваща и ненакърняваща семейни щастия и спокойствия фантазия  Grinning

Аз, примерно, си представям Бу всред облаци бели и млади голи майки пърхат с криле с откопчани кърмачески сутиени и помпи в ръце и търсят-предлагат масаж за по-добър кърмонадой...

Или Дона, Василиса, Анда, чандра в обществото на събудените поети, да пушат наргиле, да пият сладко вино и да се увиват в бели сатенени нощи и сума ти безименни четящи гости от чужди форуми да показват плахи кокичета и да се ослушват за срамежливи шунди...

А може и Ла Бомба в голяма чаша шампанско да се увива по ръба на чашата и да пръска чар на жадните под нея форумски плейбойS /мн. ч./

Или Доня Флор, Мяу и Небесната да са на пижамено парти и да си правят прически, да се мажат с благовонни масла и да духат свещи...

Liska, surfline, Алиса и Лизбет в кожа и капси с втъкнати камшици галят с поглед преминаващите потребителки и потребители, които да ги погледнат не смеят дори. И само сопрано е войнът е войн  Mr. Green


Или в стил Разум и чувства виждам Мечтица, Надеждица и Вечерница да редят красиви пъзели и да си докосват треперещите пръсти и тихо да се усмихват със сведен поглед...

Имам още фантазии... Ще пиша, пишете обаче и вие, дайте слободия и воля на фантазиите си  Grinning
Виж целия пост
# 1
Никога не съм била на пижамено парти. Чувствам се предадена от собствената си младост.
Виж целия пост
# 2
Никога не съм била на пижамено парти. Чувствам се предадена от собствената си младост.


Ей, на, зат'ва си те представих в пижама на малки Харлей Дейвидсън да цакаш белот и да пушиш накриво цигара, че ръцете ти заети да държат една добра "ръка" от 4 ПОПА  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
 Представям си група активистки от Красива мама само по перли и парфюм как успокояват нежни души от ДиС, решейки им косите.
 После ще доразвия фантазията.
Виж целия пост
# 4
Аз си представям мъжете от форума, голи,с лица към стена с груба мазилка ,а ръцете им са вдигнати безпомощно нагоре и овързани с мръсни парцали,закачени на куки.

Виж целия пост
# 5
Виждам как Кроасания вади топли кифли от фурната и със запотени гърди ги предлага на потребителите.

Дона и Касиди се заемат да се допълват една друга и накрая всичко завършва с чорапогащник, в нежни пеперудени тонове омотан около нечие вратле.

Бу и Барбалекс потънали в разговор насред пустинята, в костюми на танцьорката Лайла, оградени от камили, смучат наргилета и се наслаждават на стотина Фурли. Луис Вуйтон им вее с пауново перо от най-новата си колекция.

Фон Ужасон и Шанел организират масов гол женски бой в лимоново желе. Включват се всички потребителки с 1*. Сред настаналата паника се появява Еди и се опитва да въдвори ред...



п.п. Ще допълвам след малко...
п.п.п. Готина тема Mr. Green.


Виж целия пост
# 6
Мария Лу в розово бельо и ангелски поглед приласкава Сопрано на кръгло легло, отрупано с плюшени играчки.
Виж целия пост
# 7
Аз си представям мъжете от форума, голи,с лица към стена с груба мазилка ,а ръцете им са вдигнати безпомощно нагоре и овързани с мръсни парцали,закачени на куки.
Дотук добре а после кво....
Виж целия пост
# 8
Харесва ми коженият диван на Шанел, голите рамена на Барбалекс, усмивката на Лиска и краката на Дафодил. Ла Бомба не я споменавам даже..

Отивам да си пия хапчетата. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Представям си как'Сийка как слага зеле. Joy По комбинизон!
Виж целия пост
# 10
Представям си как'Сийка как слага зеле. Joy По комбинизон!
Недей, че сега си те представих с пиле и лимон  Laughing
Виж целия пост
# 11
Мога да си представя много неща, но трябва да навиете жена ми да не влиза темата.
Виж целия пост
# 12
Представям си как'Сийка как слага зеле. Joy По комбинизон!
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Представям си как'Сийка как слага зеле. Joy По комбинизон!
Недей, че сега си те представих с пиле и лимон  Laughing
Тъй, тъй.  Mr. Green
Чудя се "комбинизон" или "комбенизон" се пише... Уф, че съм проста. newsm78
Виж целия пост
# 14

Фон Ужасон и Шанел организират масов гол женски бой в лимоново желе. Включват се всички потребителки с 1*. Сред настаналата паника се появява Еди и се опитва да въдвори ред...
Не вярвам Еди да иска да въдворява ред.По-скоро  ще се разсейва подсвирквайки.Само аз ли си представям мъже?Всичко друго мечтае за голи и запотени жени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия