Как се отстраняват спукани капиляри?

  • 7 557
  • 9
Здравейте!

От дете съм предразположена към такива.. Капилярите ми са крехки и имам доста "червени точки" по кожата си. Свикнала съм с тях и по принцип не ме притесняват, но особено ме дразни една която е точно на върха на носа ми. Тя ми е от дете още, но сега от бременността като че ли се уголеми и потъмня и ми се иска вече да се отърва от нея. Много се страхувам обаче да не остане белег след това...

Някой има ли представа как точно става премахването на такива точки? Дали пластичен хирург трябва да го направи или дерматолог, или дори просто козметик е достатъчен?

Благодаря предварително за отговорите ви! Wink
Виж целия пост
# 1
Аз знам, че се прави от козметик, но каква точно е процедурата и дали е болезнена нямам представа и ще ми е интересно да разбера Thinking  Имам един над горната устна като бенка ала Мерлин Монро и много ме дразни-бих го махнала Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Виж тук - струва 5 лв http://www.borex-medical.com/int/celulit.htm
Виж целия пост
# 3
Имах такъв спукан капиляр отдясно на носа, получи се от гадни слънчеви очила. Мислех че нищо не може да се направи и го търпях 6 години. Той обаче като че ли се увеличаваше. Накрая отидох на кожен лекар и ми го махнаха с ток. Изобщо не боли, прави се с местна упойка, след това остана една малка раничка и като падна коричката нямаше абсолютно нищо. Много съм доволна от резултата. Струваше ми 20 лева.
Виж целия пост
# 4
Ако е на по-така място/например под око, на клепач/ никой уважаващ себе си козметик не би се наел - тогава го прави лекар.Иначе на носа може и козметик.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: belinda
Ако е на по-така място/например под око, на клепач/ никой уважаващ себе си козметик не би се наел - тогава го прави лекар.Иначе на носа може и козметик.

Tъкмо щях да питам дали на клепач може да се махне, че преди няколко години се опитах да си отскубна един косъм заедно с клепача Embarassed  #Splat
Виж целия пост
# 6
Май наистина ще взема да го направя..Явно че е елементарна процедурата
Окуражихте ме  Simple Smile
Само да родя.....
Виж целия пост
# 7
А третират ли успешно разширени капиляри по крайниците?
При мен е наследствето от майка ми. Имам на доста места разширени повърхностни капиляри по краката - приличат на червено-сини плетеници, които след бременността се увеличиха още повече.
Виж целия пост
# 8
А третират ли успешно разширени капиляри по крайниците?
При мен е наследствето от майка ми. Имам на доста места разширени повърхностни капиляри по краката - приличат на червено-сини плетеници, които след бременността се увеличиха още повече.

Чета,в тази тема съм дала линкове.
Виж ги,може да ти помогнат.
Виж целия пост
# 9
Харесах си център Медеа, ама се оказа, че са във Варна  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия