Харесвате ли филмите за "тях"

  • 2 784
  • 30
Харесвате ли филми или сериали за извънземни, без значение дали са по истиснки случай или не, та дори и хумористични?

Кой е филма, който най-много ви е впечатлил, и кой най-много ви е подразнил?

Мислите ли, че "ТЕ" наистина съществуват и заради това има и филми за тях? Thinking

Или това е една манипулация?

Виж целия пост
# 1
Сещам се за Забравените Peace - стресна ме
Следите - разочарование за мен
Виж целия пост
# 2
Харесвам, да! Само че при условие да са направени с мисъл, тоест да е помислено за подробностите, които те убеждават, че това може да се случи... И да извиква у мен размисли за живота и вселената, така да се каже... Mr. Green Към момента ми хрумва "Следите" - в началото ми беше много страшен, после нещо го поизпуснаха... Като се сетя за други, пак ще пиша! Wink
Виж целия пост
# 3
Да,много са ми интересни!Всичко,което е свързано с паранормалното и мистичното ми харесва!
В момента се сещам за "Мъже в черно".
Виж целия пост
# 4
Сещам се за Забравените Peace - стресна ме
Следите - разочарование за мен


Първото не помня да съм го гледала, но Следите определено бяха разочарование и за мен.
Мъже в черно ми е любим!

Не помня името на филма, но беше направен по истински случай (така поне пишеше). В една каравана имаше няколко младоци - приятели. Закъсаха май в някаква пустош, видяха Неидентифицираните летящи обекти, които летяха в небето едно до друго, даже едно от момчетата ги снимаше с видео камера и после ги отвличаха, естествено. Даваха как си правят експерименти с тях, на кораба... едно от момичетата се събуди и се видя, че бяха обвити в някаква слуз... От една страна ми хареса, от друга ме подразни, че извънземните бяха представени за пореден път като някакви изверги, които идват да си правят експерименти с хората.

Виж целия пост
# 5
Сещам се за Забравените Peace - стресна ме
Следите - разочарование за мен


Първото не помня да съм го гледала, но Следите определено бяха разочарование и за мен.
Мъже в черно ми е любим!

В "Забравените" извънземните си правят експеримент с майчината любов - отвлякоха детето на една жена, изтриха всички спомени свързани с него у нея, мъжа й, всички техни близки, снимките, които имат и т.н. Всички я мислеха за луда, защото тя все пак твърдеше, че има син. Накрая се оказа, че не могат да "изтрият" спомена за 9м, които бебето е било в нея. Не ме бива за разказвач,  Blush но ако си го гледала може да се сетиш за какво иде реч Peace
Виж целия пост
# 6
Сетих се за един от тъпите, според мен - Еволюция  ooooh! Помня, че бях бая сдухана като отидох на кино да го гледам, с цел малко да ме развесели - нищо подобно Tired Stop
Виж целия пост
# 7
Ето го и въпросния филм.
Виж целия пост
# 8
Харесвам само комедиите - Мъже в черно, Алф.
Виж целия пост
# 9
Не обичам филми за неща, които не разбирам. Любимия ми филм за извънземни е Междузвездни войни. Wink Обаче като малка бях гледала един филм, който и до днес ме плаши, звучи малко като твоя Анче-Мамче, но беше едно семейство, събрали се за някакъв празник, оня с пуйката, изгасна им тока, две момчета отидоха да видят какво става, видяха извънземни, почнаха да ги отвличат и тн и тн, гадното беше че филма пак уж беше по действителен случай, целия беше заснет с любителска камера все едно едно от момчетата просто снима деня на благодарността, а и през няколко минути включваха някакви психолози, които обясняваха поведението на семейството. И накрая завърши с "Ако сте виждали тези хора, обадете се на ...". Ужасно беше, даваха го все по обяд по ТВ и съм го гледала 100 пъти, а съм била на 10. Отврат. Ако някой се сети, да каже някакво инфо за да видя какво толкова ме е стреснало. И досега се страхувам, когато тока изгасне, не от тъмното, от самия факт, че няма ток.
Виж целия пост
# 10
не гледам такива филми
Виж целия пост
# 11
"Ити" ми е от любимите филми! Heart Eyes Много човечен и трогващ, винаги рева. Blush
"Signs" на М. Найт Шаямалан малко ме разочарова (на него ли казвате "Следите"?), но все пак ми беше интересен. По принцип не обичам да са много плашещи! newsm43
Виж целия пост
# 12
Харесвам само комедиите - Мъже в черно, Алф.
Peace
Виж целия пост
# 13
"Следите" ми е един от любимите филми (както и почти всичко на и с Мел Гибсън). Гледала съм го поне пет пъти. Но според мен той изобщо не е за извънземни, а за други съвсем земни неща  Wink

Иначе класиката си е "Извънземното" ("ЕТ"): като малка много съм го сънувала този филм....
Виж целия пост
# 14
Малката Госпожица Мърморана, дали това не е филмът, за който пишеш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия