Червени петна от акне

  • 20 968
  • 53
Здравейте,
на 25 съм и продължават да ми излизат пъпки. Винаги съм имала акне, но се притеснявам, че в последно време минават много трудно. Самата пъпка изсъхва, но остава петно, което стои с месеци. Без фон дьотен не излизам. Имате ли представа какво мога да напрявя. Чувала съм, че с лазер се заличават белези, но при мен проблема е, че продължават да излизат пъпки.
Виж целия пост
# 1
ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 2
мой братовчед имаше същия проблем и лицето му беше ужасно,започна да ходи на дерматолог и за един месец имаше страхотно подобрение.ходи на дерматолог за да махнеш фон дьо тена защото той запушва порите и излизат повече пъпки.спокойно има решение на твоя проблем. Wink
Виж целия пост
# 3
аз имам същ.проблем койжата ми е много лоша на петна и белези от пъпки+разширени пори.Не мога да си представя жовота без фон дъо тен.
Виж целия пост
# 4
просто е ужасно. Ходих на козметик. Не бях ходила никога и реших, че може да ми помогнат, обаче направо ме обезобразиха. Вкъщи имам поне 20 крема, ама резултат никакъв. Мисля си, че съм пълничка и може и затова да имам акне, но познавам и други момичета с перфектна кожа.
Някой ако е имал подобен проблем, нека сподели. Търсих из форума, но не открих.
Кой дерматолог бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
на 25 съм и продължават да ми излизат пъпки. Винаги съм имала акне, но се притеснявам, че в последно време минават много трудно. Самата пъпка изсъхва, но остава петно, което стои с месеци. Без фон дьотен не излизам. Имате ли представа какво мога да напрявя. Чувала съм, че с лазер се заличават белези, но при мен проблема е, че продължават да излизат пъпки.

Проблемът ти може да е на хормонална основа . Задължително  отиди на дерматолог.
Може да ти изпишат хапчета, има специални  медицински кремове и т.н.
Фон дьо тен-а допълнително  влошава нещата : Запушва порите и  излизат още повече пъпки.

А от кой град си?
Виж целия пост
# 6
Имах и аз същия проблем, но след посещението ми при една дерматоложка в София, за 1 месец промяната беше фрапираща. Сега рядко да ми излезне пъпка Много е добра тази жена и не работи с безумно скъпи продукти, в границите на нормалното. Ако искаш да ти кажа къде се намира кабинетът й, пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
на 25 съм и продължават да ми излизат пъпки. Винаги съм имала акне, но се притеснявам, че в последно време минават много трудно. Самата пъпка изсъхва, но остава петно, което стои с месеци. Без фон дьотен не излизам. Имате ли представа какво мога да напрявя. Чувала съм, че с лазер се заличават белези, но при мен проблема е, че продължават да излизат пъпки.

Проблемът ти може да е на хормонална основа . Задължително  отиди на дерматолог.
Може да ти изпишат хапчета, има специални  медицински кремове и т.н.
Фон дьо тен-а допълнително  влошава нещата : Запушва порите и  излизат още повече пъпки.

А от кой град си?

 Peace Peace
Виж целия пост
# 8
От София съм. Една приятелка каза, че гинеколожката и изписала Жасмин - противозачатъчни и уточнила, че от тях кожата се изчиства. Но някак си не ми се ще да се тъпча с противозачатъчни, защото скоро мислим да започваме да работим за бебе  Flutter
Друга приятелка каза, че като родя всичко ще се оправи, но не ми се чака до тогава.
Виж целия пост
# 9
И на ме преди години ми казаха ако искам да пия Диане,- противозачатъчни, но аз не се съгласих Naughty!
След раждането ми се поизчисти кожата, но червените петна си останаха, но пък и аз си стискам черните точки  и после се появяват пъпки  Confused/просто не мога да спра като видя черна точка/
Виж целия пост
# 10
аз нямам кой знае колко пъпки, но от 2 месеца има 4-5, които не минават,
а, и са подкожни, нищо не помага, ужас  ooooh!
сега на дърти години взеха да ми излизат,
та периода съвпадна с посещение при гинеколог и също ме посъветва да пия Ясмин,
аз ще пробвам,и друг път съм пила и определено лицето става по чисто
Виж целия пост
# 11
Може да е на хормонална основа, може да е стафилококова инфенкция, използването на неподходяща козметика също води до подобни резултати, могат да са много неща.При мен проблема беше точно стафилококова инфекция. Определно трябва да се обърнеш към специалист.
Виж целия пост
# 12
Най добре иди на дерматолог
Много добър ефект дават и Акне серум и акне лосион, кото правят лек пилинг на кожата   продават се в аптеките, но ако си алерги4на към спирт, не ползвай  лосиона...
Виж целия пост
# 13
преди около 10 години изкарах стафилококова инфекция. Изразяваше се в гнойни пъпки по цялото тяло. Ужас направо.
Тогава ходих в една клиника "Анаста" и ми биха ваксина. Цялата процедура по ваксинирането прикл'чи за около месец. От тогава не съм имала проблеми с гнойни пъпки. Но акнето си остана. Сега се замислям...дали да не отида пак там или да търся дерматолог. Но нямам идея къде мога да отида и да знам, че ще получа качествено лечение  Tired
Виж целия пост
# 14
Според мен и храненето се отразява на кожата .Аз спрях шоколада и газираното и ми се поизчисти лицето ,сега само преди цикъл излиза някоя и друга пъпка. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия