Сокове "Vitaminka"

  • 622
  • 6
Взима ли ли сте за вашите деца такива? Онзи ден ги видях в Щъркела. Струват 0,90 лв. за 300 мл. Много евтино ми се видя за такова количество сок. Пише, че са за деца над 6 месеца.
Виж целия пост
# 1
Взимала съм за нас от големите кутии, на които пише 4е сокът е подходящ и за бебета. Не съм впе4атлена особено, вси4ки ми бият на морков главно. Те са май 3-4 комбинации и навсякъде присъства моркова. На Маги не съм давала.
Виж целия пост
# 2
Да, вземала съм за малката. Тя много ги харесва. Но гледам да не прекалявам с тях.
Виж целия пост
# 3
Много ми допадат като цена и като качество също .
Често присъстват в менюто на бебо .
Разделям го на три пъти по 100мл , след всяко ядене.
Не е имала никакви неразположения от него , започнах да го давам от седмия месец .
Виж целия пост
# 4
Цитат на: verri_77
Взимала съм за нас от големите кутии, на които пише 4е сокът е подходящ и за бебета. Не съм впе4атлена особено, вси4ки ми бият на морков главно. Те са май 3-4 комбинации и навсякъде присъства моркова. На Маги не съм давала.

Има различни варианти, и такива без моркови. Аз взех чисти касис и ябълка. Малкия ги хареса, но ме смути това че са евтини и си помислих дали не са фалшименто нещо.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Mila77
Да, вземала съм за малката. Тя много ги харесва. Но гледам да не прекалявам с тях.

А защо, нещо смущава ли те?
Виж целия пост
# 6
Цитат на: jenia vulova
Много ми допадат като цена и като качество също .
Често присъстват в менюто на бебо .
Разделям го на три пъти по 100мл , след всяко ядене.
Не е имала никакви неразположения от него , започнах да го давам от седмия месец .

И на мен ми допадат като цена. Аз бях започнала да взимам на Хип големите, които са по 0,500 мл., ама доста солено ми излиза, а тези ме устройвати като цена и количество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия