Моля отново за съвет ....избор на хладилник

  • 8 185
  • 21
Здравейте! Отново имам нужда от вашата помощ.ПРедстои покупка на хладилник.Харесах си този модел  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09015792 Какво ви е мнението?
Изискванията ми са за височина около  175см  и  горна камера( или вариант с долна фризерна част  с 2 чекмеджета само- просто ми е необходима по-голяма хладилна част за сметка на фризерната).Какво друго бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 1
Това, което си показала изглежда доста добър вариант, но аз ще ти препоръчам горещо да си вземеш No Frost хладилник. Край на размразяването, на изливане на ванички с вода и тем подобни. От 5 години ползвам такъв хладилник и повярвай ми, няма нищо общо  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз бих ти препоръчала Самсунг, малко хора знаят, но те са едни от най-големите производите в световен мащаб на хладилници и най-вече на нови технологии при хладилниците. МНого от другите фирми купуват лицензи за технологии от тях. Те са и с най-голям набор от модели  Peace
Предполагам, че нещо такова ще ви свърши работа - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000932 - само че не му пише р-ра  newsm78 , Най-важното е да е клас А. BOSCH също са много добри.
Виж целия пост
# 3
Аз също съм за Самсунг,имам такъв но фризерната част е отдолу(не е камера,а фризер).
Виж целия пост
# 4
гледай да е с по-дебели стени и за АЕГ (електролукс) чувам добри отзиви и характеристики.
Виж целия пост
# 5
За АЕГ и аз съм чувала че са с много добро качество, но ми идват  скъпички Rolling Eyes.Всъщност преглеедала съм май всички  възможни марки, но   са много малко моделите,  кооито отговарят на  моите параметри за обем  и височина Confused
Възможно е да съм пропуснала някой модел, разбира се, та,ако имате предложения за конкретни модели, ще съм много благодарна Hug
Виж целия пост
# 6
Самсунг+но-фрост,перфектна комбинация между качество и цена Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Самсунг+но-фрост,перфектна комбинация между качество и цена Simple Smile
Нямат размера ,който търся Rolling Eyes.Или по-точно имат размер( височина), но  са разделени на 2- с долна фризерна част, а мен такъв не ме устройва Sad
Виж целия пост
# 8
Нашият е този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014146.....и като цяло сме много доволни Peace
Виж целия пост
# 9
Нещо не мога да отворя нито един ленк, но ще ти кажа аз какво търсех и купих.
Хладилника е Бош, долната част е отделен фризер с 3 чекмеджета. За мен е важно при варианта с фризер да има два компресора, които се управляват отделно, т.е. може да работи само хладилника, само фризера или и двете заедно.
Също така е хубаво да можеш сама да си избираш температурата и на двете, пести се енергия.
Системата "Без размразяване" е просто задължителна, дори не знам дали се предлагат друг вид хладилници все още.
Моят е с антибактериално покритие отвътре.
Това се сещам засега, ако се сетя още нещо ще се допълвам.
Виж целия пост
# 10
НИки, благодаря ти за споделената информация, но аз не търся хладилник с фризер( или ако има  долна фризерна част, то да е  с 2 чекмеджета само).Просот ми е необходима по-голям хладилна част и предпочитам хладилник с горна камера.В този случай компресора е само един и екстрите май са зна4итлено по-малко. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Успях да отворя линковете.
Да, не търсиш като моя, определено.
Все пак успех, дано намериш най-хубавия хладилник!
Виж целия пост
# 12
нашият е подобен, но на Индезит! за сега сме много доволни, само може би ако сега го купувах, бих взела малко по-голяма фризерна част, защото все не стига Wink
Виж целия пост
# 13
Чувала съм ,че най-добрата марка били Аристон
Виж целия пост
# 14
за мен най-добрата марка е MIELE!Имаме фризер и съм страшно доволна от него.Виждам че въпроса е за хладилник,но съм сигурна че и той ще бъде със същото качество.Просто са перфектни!Но и цените са им доооста височки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия