хормони на щитовидната жлеза

  • 1 317
  • 10
Направих си TSH и ми е в норма ,освен това ме гледаха и на ехограф.ВСичко е нарад.Сега ще пращам изследвания в Плевен и се чудя тези ТАТ и МАТ дали са пак  такива хормони на щитовидната жлеза и дали има смисъл да ги пускам като ТSH  ми е добре .
Виж целия пост
# 1
Пусни ги непременно, имат своята информативна стойност за забременяването. Това са важни антитела. Ако са завишени се мисли за автоимунно заболяване.
Виж целия пост
# 2
Пусни ги, понякога ТСХ е в норма, а те не са.
Виж целия пост
# 3
 Благодаря за бързото включвне.За НК клетките  в Плевен искат специална епруветка - К3.EDTA. Аз съм от Пловдив в коя лаборатория в града може да има такава .
Виж целия пост
# 4
Бях подочула в Писанец, но не съм сигурна. Попитай там.
Виж целия пост
# 5
А тези изследвания много ли са важни ,защото нито Плевен ,нито писанец ги правят-CMV igM   CMV igG
Виж целия пост
# 6
Това май е Цитомегаловирус. Аз така и не съм го правила.
Виж целия пост
# 7
Да, цитомегаловирус е. Има ли причина лекарят да ти го назначи или превантивно?
Виж целия пост
# 8
След мисед преди 6месеца и спешна операция от спукана киста един месец след абразиото почти сама си инициирах изследванията ,но и д-р Даскалов препоръча.Той определи кои показатели да направим.5месеца пих ясмин и вчера ми дойде .Сега на третия ден ще ходя за изследванията в Писанец Пловдив и с куриер една част от тях ще изпратя за изследване в Плевен .На 24.11 отивам в Поморие и живот и здраве след консултация с гинеколог смятам да подновя опитите .Страх ме е след като спра ясмина да не се появи пак някаква киста /фоликулярна / .Дано изследванията да са добри ? Смятам и да си направя фоликулометрия.Какво ще ме посъветвате ?
Виж целия пост
# 9
Здравейте, и от мен искам да попитам дали щетовидната  жлеза играе лоша шега за това да немога да зачена понеже съм оперирана но хормоните са ми в норма.Благодаря
Виж целия пост
# 10
искам да попитам дали щетовидната  жлеза играе лоша шега за това да немога да зачена

Прочети тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 807&Itemid=31
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия