Сух спрей-шампоан на Клоран?

  • 1 054
  • 12
Ползвал ли е някой това чудо? Препоръчаха ми го от една аптека, защото след многобройни обезцветявания и т.н., косата ми стана доста суха, а израсналите корени съответно се омазняват доста бързо. Та се чудя този спрей-шампоан върши ли работа?
Виж целия пост
# 1
Върши работа, но не за постоянно и резултатът не може да се сравнява с този от нормално измиване. Ползвам го, когато бързам и  нямам време да си мия и суша косата. "Изчиства" поомазнените корени, придава някакъв обем, но не и блясък, краищата изглеждат доста сухи и безжизнени. Препоръчвам го, ама...в краен случай.
Виж целия пост
# 2
Аз също съм го ползвала, но при мен коста ми в корените оставаше като посипана с прах. Но може би аз не съм я разчесвала както трябва. При мен забавяше омазняването с още един ден.
Виж целия пост
# 3
Аз също го ползвам и съм доволна ,когато нямам време да си измия косата пръскам реша и готово,на мен много ми допада
Виж целия пост
# 4
И аз го имам, ползвала съм го 2-3 пъти, като бързам. Не може да замести измиване, а и косата губи блясък като се напръска.
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм, за непредвидени ситуации е супер, но не е за постоянна употреба.
Подсети ме да си купя, че ми е свършил.
Виж целия пост
# 6
и ако си в болница за кратко също върши работа, ако косата ти се омазнява бързо, с две думи спестява ти време... Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря, момичета Simple Smile Ще си купя да го пробвам, то е ясно, че ефектът няма да е както при измиването, но при моята липса на време всеки ден миене, сешоар..трудна работа...
Виж целия пост
# 8
След един използвам флакон косата ми почна така светкавично да се омазнява Sick
Виж целия пост
# 9
Със всичко писано до тук съм съгласна и освен това ще добавя, че много бързо свършва аерозола и голяма част от пудрата остава неупотребена за жалост. Но,.. за в краен случай - става Peace
Виж целия пост
# 10
Да в краен случай  става !! Peace
Виж целия пост
# 11
Със всичко писано до тук съм съгласна и освен това ще добавя, че много бързо свършва аерозола и голяма част от пудрата остава неупотребена за жалост. Но,.. за в краен случай - става Peace
Да, вярно е. Преди години беше в опаковка като бебешка пудра и го ползвах доста време, а сега свърши за отрицателно.  #2gunfire
Иначе за инцидентни случаи става.
Виж целия пост
# 12
Внимавайте много с него.Преди го ползвах през ден и си докарах тавъв пърхуд,4е чак след година го излекувах.Сега го ползвам наистина само ,ако е краино необходимо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия