Залепнала пяна

  • 9 887
  • 7
Помагайте Praynig
Мъжа ми запълвал дупки на тавана с пяна за уплътняване на прозорци и си намазал едно хубаво яке от ТСМ, шушкаво. Пяната като цяло падна,но останаха остатъци, задраво залепнали за изкуственяка... ooooh! Thinking Rolling Eyes
Какво да правя....с нещо мога ли да ги разтворя, или да хвърляме якето... newsm78
Виж целия пост
# 1
пробвай, да го отъркаш , друг вариант няма. с разтворител, можеш да скапеш якето.
Виж целия пост
# 2
Попитай в някоя железария. Имало някакъв разредител специално за полиуретанова пяна, не знам как ще се отрази на якето, но след като така и така е изцапано, нищо не ти пречи да пробваш.
Виж целия пост
# 3
За съжаление спасение няма.Можеш да пробваш с пеночистител, но той се използва докато пяната не е стегнала, а и не знам дали няма да съсипеш дрехата.На мъжа ми половината дрехи са изцапани с пяна и така си стоят, ползва ги за работни.Няма чистене.
Виж целия пост
# 4
sunshine3, за съжаление чистене няма. Работя във фирма за дограма и ти го казвам от опит. Дори и чистителят не помага на засъхналата пяна.....честито нова яке на мъжа ти Sunglasses
Виж целия пост
# 5
според мен също ще се наложи да изхвърлиш якето Confused с чистител не съм сигурна, че ще стане Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Радвай се, че е само яке.
Моят си съсипа едни бермуди, една раница и пианото, защото с тая пяна пълнеше фугите между плоскостите на изолацията, която слагахме на таваните и целия ни апартамент беше станал в сталагтити и сталагмити.
Виж целия пост
# 7
ЕЕЕЕеееее.....вие така ме обезкуражихте...сега ще изненадам мъжа ми като се върне...да се прощава с якето и да поръчва ново на дядо Коледа.... Laughing
Благодаря за отговорите!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия