поомогнете за играчки

  • 945
  • 13
Имам нужда от помощта ви за покупка на играчки за яслата .На родителската среща   уточнихме сума, която ще събираме, и с част от нея ще купим играчки  за групата.Ще ми се да са някакви по-големи от типа на кухни, маса с инструменти,къщички и т.н.Имат си люлка , а плюшени играчки се разбрахме че всеки ще донесе излишни от вкъщи , за да разнообразят наличните.
Прегледах бегло няколко онлайн магазина, но цените на тези  детски центрове са доста височки Rolling Eyes.МОля и за препоръки за места, от където можем да закупим нужните играчки и съоръжения по-евтино или с отстъпка.ВИе сте Hug
Виж целия пост
# 1
София прес, последният път когато бяхме там се натъкнахме на няколко госпожи, те пазаруваха  за детската градина в която работят и имаха доста кашони и кашончета.
Виж целия пост
# 2
София прес, последният път когато бяхме там се натъкнахме на няколко госпожи, те пазаруваха  за детската градина в която работят и имаха доста кашони и кашончета.
И аз предлагам същото.Играчки винаги пазарувам от там.И цените винаги са добри. Peace
Виж целия пост
# 3
А там има ли такива по-големи  играчки тип кътове, за каквито говоря? И въобще - какви играчки има?
Виж целия пост
# 4
има всякакви играчки, има и кътове, но те съветвам да обиколите и разгледате добре преди да пазарувате, мисля че дори ще ви направят и отстъпки при по голяма сума.отзад във втората сграда на втория етаж също има  една фирма за играчки и на доста добри цени.
Виж целия пост
# 5
Не знам колко пари ще съберете и дали имате дарители, но аз съм виждала една голяма играчка, която споед мен си заслужава парите. Много е едра, представлява 2 пързалки на различни нива+къщичка+тунел, цял комлекс е и си заслужава отново казвам, защото при 3години експоатация не е мръднала.
Имало някакъв магазин на Витошка, по каталог ги внасяли от Гърция.
Обаче говорим за цена около 1000 лв.
И това нищо не е , щом като за една пързалка обикновена от една българска фирма ми поискаха 1600 лв Shocked
Виж целия пост
# 6
Преравям каталозите но не откривам фирмата newsm78 Но може с търсачката да не работя качествено. Фирмата имаше готин дебел каталог, с най-различни играчки и принадлежности за деца...
Виж целия пост
# 7
А там има ли такива по-големи  играчки тип кътове, за каквито говоря? И въобще - какви играчки има?

Аз видях в новата брошура на Метро детски център-кухня,с комплект за почистване и простор,има и детски супермаркет, а за момченцата-работилница.Ако нещо такова търсиш,свери цените,или поне ще се ориентираш от къде са.Според мен това е доста подходящо за ролеви игри в детска ясла,само незнам,дали не съдържа много малки части,които да са опасни.
Виж целия пост
# 8
здравей, velmar аз вчера бях в кауфланд и купих на моя син точно такъв център с инструменти  представлява масичка, която е на колелца и има всякакви инструменти и допълнително му купих още един комплек,т в който имаше каска с очила, бормашина,която става на зеге и нещо за шлифоване   и куп други инструменти. Първия комплект е около 25,00 лв., че не се сещам , а втория с каската -20 ,00 лв.
Виж целия пост
# 9
Къде се намира София прес?
Виж целия пост
# 10
До Бриколаж на Окръжна Болница
Виж целия пост
# 11
Къде се намира София прес?

До Бриколаж на Окръжна Болница

newsm10 Или още по-точно-до сградата на Ейвън и Датекс. Зад голяма сграда на София прес има една по-ниска. Там на 2ет също има голям магазин за играчки. Общо взето само от там купуваме играчки, ама то и живеем на една ръка разстояние.
Виж целия пост
# 12
И аз пазарувам от Дилор.Голам фен съм им  Peace
Виж целия пост
# 13
Ааа, аз имах предвид София Прес като цяло, не само Дилор  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия