Цикъла след секцио

  • 952
  • 14
Здравейте.Първо искам да ви се похваля че на 13 септември станах мама.Имаме  си дъщеричка, казва се Силви.Раждането не беше по естествен път, а чрез секцио.
Въпросът ми е: Колко време след секцио трябва да ми дойде цикълът????Някои ми казват, че докато я кърмя не би трябвало да ми идва.Ако имате инфо моля пишете. Praynig
Виж целия пост
# 1
Да ви е жива и здрава малката Силви!  bouquet
При всеки е индивидуално! Peace
Цикълът ми дойде на 3-тия месец и си е съвсем редовен и досега, кърмих до годинка! Peace
Виж целия пост
# 2
На мен още не ми е дошъл и така ми е много добре. Peace А вече 8-ми месец кърмя.
Виж целия пост
# 3
при всеки е различно, започнах да кырмя 24 часа след секциото и цикылыт дойде на 40 ден и оттогава като по часовник, кырмих 13 месеца.
Виж целия пост
# 4
Кърмих година ,цикъла ми дойде 5 месеца след раждането
Виж целия пост
# 5
Честита дъщеричка   bouquet

Дойде ми 1 седмица след като ми свършиха лохиите, а те се точиха 52-53 дена  ooooh!  Кърмих 13 месеца, през които имах И редовн цикъл, освен кърма  Wink

И да не решиш, че кърменето може да ти действа като противозачатъчно ей Wink
Виж целия пост
# 6
Да е жива и здрава
лохите ми бяха след 40-тия ден и малко след това цикъла и така всеки месец, а до сега се кърмим
Виж целия пост
# 7
Честито бебче!Моят цикъл се появи на 51я ден.
Виж целия пост
# 8
Честито и от мен!Да ти е жива и здрава дъщеричката.На мен ми дойде 3 месеца след раждането(секцио),а кърмих 2 месеца.
Виж целия пост
# 9
Аз моя още го чакам...кърмя вече 2 месеца.
Виж целия пост
# 10
При всеки различно. Мислех си че кърменето има значение, но като чета мамите тук... И все пак, ако спреш да кърмиш , би трябвало скоро да  дойде. При мен се появи 1.5 месеца след като ми спря кърмата.
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен!
Аз кърмих много малко (няма и месец). Цикълът ми дойде след около два месеца, но и преди това никога не е бил редовен.
Наистина е строго индивидуално това.
Виж целия пост
# 12
Явно си е до организъм. При мен си дойде след приключването на лохите, около 40тия ден и си ми е редовен, а вече започнах 4ти месец кърмене.
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен mamma!!!
Подкрепям мамите, които смятат, че появяването на цикъла е абсолютно индивидуално. Ако имаш притеснения, винаги можеш да се консултираш с гинеколога си...
Желая ти прекрасни дни с бебо!!!

Виж целия пост
# 14
Със секцио, или не - цикълът идва, когато му дойде времето. Всеки организъм се възстановява по различен начин и за различно време. И няма нищо общо с кърменето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия