сина ми има киста

  • 1 068
  • 8
сина ми е на 2г. и му откриха киста на канала към тестисите,кажете за  добър хирург и болница.Препоръчаха ми др.ПАТОКОВ от Пирогов ...... newsm78
Виж целия пост
# 1
д-р Оги - доц. Огнян Бранков от Пирогов
Виж целия пост
# 2
д-р Оги - доц. Огнян Бранков от Пирогов

За с две ръце! И д-р Стоилов от същата клиника те са екип доколкото разбрах. Синът ми той го оперира страхотен е
Виж целия пост
# 3
а да знаете операциите покрива ли ги здравната каса или се плаща
Виж целия пост
# 4
Най-добре направо питай д-р Оги.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=5661
Виж целия пост
# 5
а да знаете операциите покрива ли ги здравната каса или се плаща

Аз не съм плащала нищо отидох с направление от личния доктор. Хората са много съвестни поне това са мои впечатления. Издирих д-ра по интернет във форума им там оговорих прегледа да се установи дали е за операция или не. Първия път платих колкото е нужно те си имат установени цени за частен преглед. втория път го потърсих на личния му телефон, който той ми даде прегледа го назначи операцията и не ми взе нито лев.
Виж целия пост
# 6
Д-р Патоков е страхотен специалист и човек  Grinning
и има подход към децата  Peace
Виж целия пост
# 7
а в какви са условията в Пирогов.Стаите с по колко легла са....и други подробности ако някои е бил там
Виж целия пост
# 8
При желание на родителите може да бъдете настанени в отделна стая. За това се заплаща малка сума в касата на клиниката. За жалост стаята няма самостоятелен санитарен възел, но Детската хирургия е единственото място, където се оперират малки деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия