Откъде "чук и гек"?

  • 7 503
  • 15
Това е в общи линии. Търся такава шейна и ще ми помогнете много, ако ме ориентирате къде сте виждали.
Виж целия пост
# 1
Миналата зима купих шейна "Чук и Гек" от Илиенци. Цената тогава беше 75 лева. За съжаление сефте почти няма, защото нямаше сняг, а тази година само веднъж излиза да се пързаля. Та не знам дали са здрави. Предполагам, че са китайски. Пише snow racer SCOUT и изглежда така
Виж целия пост
# 2
Истинска шейна Чук и гек можеш да намериш на стадион " Юнак" за цената от 50-60лв. Стадион " Юнак" е бившата зимна пързалка, или по- просто казано пред стадион " В.Левски" всяка събота и неделя.
Виж целия пост
# 3
На илиенци има.  О нзи ден ходихме и са ги изложили има и шейни, но не знам по колко са. Не ми се видяха здрави, ските бяха пластмасови.
Виж целия пост
# 4
Точно поради тази причина препоръчвам стадион " Юнак", втора употреба са, но поне са качествени и истински.
Виж целия пост
# 5
А немски има ли някъде ...
Виж целия пост
# 6
Кога ли ще започнем да четем предните постове, преди да пишем?
Виж целия пост
# 7
Аз търся от тези руските, с металните ски. bifana, дали на стадион "Юнак" има от тях Praynig?
Виж целия пост
# 8
купихме чук и гек миналата неделя от Боровец,цената е 75 лв.там дават под наем срещу 5 лв. на час но няма смисъл.ходихме и до стадиона където са писали но нямаше нищо имаше една за 65 лв.но втора ръка.........така че и там няма избор .а също обиколихме всичко големи детски магазини н не намерихме...така че ако имате път към ловец ще намерите newsm10
Виж целия пост
# 9
БОРОВЕЦ Embarassed
Виж целия пост
# 10
Къде по-точно ?
ако може и снимка на шейната? Много ли тежи ?
Виж целия пост
# 11
Аз намерих до нас в магазинче за колела за 65 лв.
Виж целия пост
# 12
Влез в саита на КИКИМОРСКО ЦАРСТВО,там видях нещо такова
Виж целия пост
# 13
Има на пазара на Красно село, но аз не разбирам и не мога да ви кажа дали са истински или ментета newsm78
Виж целия пост
# 14
Има на пазара на Красно село, но аз не разбирам и не мога да ви кажа дали са истински или ментета newsm78
Минах покрай тях - за 65 лв незнам какви са  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия