Резултати от БХС,моля споделете

  • 10 597
  • 24
Здравейте,

Моля ви, имам голяма нужда от помощ. Обръщам се към тези момичета,които вече знаят резултата от БМХ. Понеже в родния ми град няма генетична лаборатория, която да ми разчете резултатите се обръщам към Вас.
Бихте ли ми казали какви са стойностите ви на Алфа-фетопротеин (AFP) и ЧХГ(hGG). От лабораторията ми казаха че са ми много ниски и аз много се притеснявам дали тава е нормално. Правих си ги в 12 седмица.

Моля Ви споделете ако това не ви притеснява,разбира се.

Благодаря ви.

Виж целия пост
# 1
Покажи резултатите на гинеколожката си, тя би трябвало да ти обясни всичко.
На мен по телефона ми казаха, че съм с "нисък риск" и няма повод за притеснение и от там на татака, когато ги дадох на лекарката ми тя ми обясни всичко.
Виж целия пост
# 2
И на мен като 'краен' резултат ми казаха - нисък риск, не знам подробности. Но в лабораторията би трябвало да ти обяснят какво означава (или гинекологът ти). А другото , което знам , е че тези изследвания би трябвалоп да се правят 17-19-та седмица за да имат най-голяма 'достоверност'  newsm78
Виж целия пост
# 3
Как така в 12 г.с. ? Изследването се прави между 15-19 г.с.
Референтните стойности на това изследване при всеки са различни. Не си ли си взела изследването, там на листа пише какви са ти.
Нещо ме съмнява цялата тази работа...БХС в 12 седмица newsm78
Виж целия пост
# 4
Имам час за след 2 седмици чак, а от лабораторията нищо не разбират. Просто исках да ги сравня с някой който вече си е правил това изследване и знае че няма риск.
Виж целия пост
# 5
Док ми каза, че м/у 11-13 седмица се прави БХС, а около 16-20 фетална морфология и че двете изследвания се допълват. На листа пише стойностите но аз незнам дали са в норма.
Виж целия пост
# 6
Ти си правила нухална транслуценция, това се прави прави между 11-13 г.с., а не БХС.
Виж целия пост
# 7
Да, но ми взеха кръвна проба.
Виж целия пост
# 8
Къде ги прави тези изследвания newsm78
Виж целия пост
# 9
В имунологична лаборатория, понеже в никоя друга не искаха да ми ги направят, в някои-за пръв път ги чуваха
Виж целия пост
# 10
Имаш време иди в Майчин дом между 16-19г.с. Naughty
Сега ше ти пратя линкове от стари теми за БХС
Виж целия пост
# 11
е тези неща се правят в генетична,не в имунологична лаборатория и то между 16-та и 19-та седмица!!!Или лекарят ти нещо не е в час или ти не си доразбрала нещо.
Виж целия пост
# 12
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222543.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236715.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232143.0
мисля, че тези ще са ти достатачни Peace


Виж целия пост
# 13
Тефи в Плевен има генетична лаборатория в мед. университет. Там мисля че се взима кръв за БХС, и се праща в София в Майчин дом и там реално се прави изследването. Риска се изчислява с компютърна програма, така че сама по стойностите няма да можеш да се ориентираш. И наистина се прави между 16 и 19 седмица, така че най-добре отиди до генетичната лаборатория и там ще ти кажат какво да правиш.
Виж целия пост
# 14
БХС се прави между 16 и 19 г. с. Най добре повтори изследването тогава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия