Харесвате ли този тип фигура?

  • 5 052
  • 52
Харесвате ли жени със следната фигура: тънка талия, дълги, слаби и красиви кака, слаби китки и глезени, сравнително малки гърди и широк шанш?
Виж целия пост
# 1
Да харесвам, но трябва да не са с малки гърди, поне средно големи. Тип София Лорен Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не съм се замисляла много, но да - защо не?
Виж целия пост
# 3
Не, не питам за типа на Лорен - тя е доста гърдеста и май не са и толкова фини китките и краката.
Виж целия пост
# 4
Не харесвам жени с широк ханш, без значение високи или ниски, поне гърди да има, че иначе хем широка в таза, хем без цици Sick мое мнение не искам да обидя никой.
Виж целия пост
# 5
Ако сложиш една снимка да видиме баш эа какво  иде реч, че стана обърквация Crazy
Виж целия пост
# 6
Ако е с широк ханш, трябва да е с големи гърди, иначе е несъразмерно. Но все пак зависи.
Виж целия пост
# 7
Зависи колко широк е ханша.
Виж целия пост
# 8
Харесвам пропорционални тела, независимо дали са по- слаби или по- пищни.
Виж целия пост
# 9
Аз не харесвам въобще широк ханш, въпреки че сигурно заради него родих за 20 минути и се замислям оперативно да го намаля някак.
Виж целия пост
# 10
Много си добре.Да не си посмяла.И глезените ти са страхотни.
Виж целия пост
# 11
Е ти не изглеждаш зле Simple SmileВ смисъл поне като гледам, раменете ти са равни на ханша, ако той излизаше, вече нямаше да е съразмерно(ако си сама на снимката и напълно изправена, ще се види по-добре, а на снимката с палтото то ти прави раменете по-широки,затова не мога да кажа със сигурност)...Иначе не, широк ханш и малки гърди не ми звучи добре.
Виж целия пост
# 12
И според мен изглеждаш много добре(не го казвам от куртоазия), ама да попитам каква интервенция, имаш предвид за намаляване, липосукция ли Thinking...то за тая работа трябва да излишни мазнинки! Пък и това си мисля той ханша обикновено си се дължи на костната структура, имам приятелка с оплаквания от широк ханш, но ми обяснява, че като заслабне в тая зона и стърчат 2 кокала буквално Crazy.
Виж целия пост
# 13
Дали харесвам или не, няма голямо значение, защото съм от този тип. Не съм съвсем като пясъчен часовник, но си имам по-широк ханш. Слава Богу, не съм като Дженифър Лопез, а и мъжете, с които съм била не са се оплаквали.  Laughing
Виж целия пост
# 14
Мина, изглеждаш прекрасно! Дали по принцип харесвам жени с тънки крайници и широк ханш не знам, но ти определено изглеждаш добре. Не разбирам как би ти хрумнала идеята да си смалиш оперативно ханша Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия