Мнения за флекс оил ленено семе

  • 1 778
  • 14
Здравейте Simple Smile
Решила съм да си купя една опаковка и искам да чуя мнения.   Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В пресата пише само хубави неща, а дали е така? Кой ще ми каже? newsm78 Както се пееше в една песен! Joy
Освен това е и скъпичко- 30-33 лв за около 60 капсули (мисля че толкова бяха)?
Ще следя темата, интересно ми е да сподели някой, който го е ползвал!
Виж целия пост
# 2
Като сме го почнали като песен 0 аз чакам, чакам вече час .... Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ето тук е обсъждано, може да погледнете  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237996.0
Мисля, че имаше и други теми, но не ги открих с търсачката  newsm78
Ето и първата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190851.0   Тя е доста страници и сигурно има полезна информация  Grinning
Виж целия пост
# 4
Само да вметна пия лелено семе още преди за забременея , по време на бремеността също пих това ми помагна мн. за присталтиката  Peace Незнам дали е повлияло но без усилия постепенно върнах килограмите си от преди ражденето Peace
И аз четох ракламата на новия  препарат който е направен на основата на лененото семе  Peace и пише че има добри отзиви , но аз лично ще си продължа да пия ленено семе баз да е преработено и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 5
но аз лично ще си продължа да пия ленено семе баз да е преработено и т.н.  Peace



Как си го набавяш и как си го приготвяш?
Виж целия пост
# 6
В аптеките и в диетичните магазини има ленено семе! Мели се в кафемелачка.
Виж целия пост
# 7
Как си го набавяш и как си го приготвяш?
ми продава се във всеки диетичен магазин(аз си го купувам от хипармаркет там където са диетичните шоколади и разни други такива неща)
Пия го примерно всяка вечер или през вечер по 2 супени лъж.лен.семе и го изпивам (прокарвам)  с 2 чаши вода  Peace някои го правят с кисело мляко но на мен този начин с водата ми е най-удобен  thumbsup
Откакто го пия присталтиката ми се коригира(дълго време преди това имах т.н. ланиви черва)Приеманато на ленено семе  вече от 2 год. ми е навик  Peace

п.п. аз лично не го меля  Peace нриемам го така като  си е т.е. на семана  Peace
Виж целия пост
# 8
 Grinning
Виж целия пост
# 9
Desss, хубаво е да се мели, иначе не знам какво му е изобщо полезното, изхвърляш го както го премаш - цяло  Thinking
Виж целия пост
# 10
Desss, хубаво е да се мели, иначе не знам какво му е изобщо полезното, изхвърляш го както го премаш - цяло  Thinking
може да направиш такъв експеримент 1 суп лъжица ленено семе да се залее с малко вода след часове семето пуска нещо като слуз именно тя е полезна  Peace Да чувала съм че някои го консумират смляно  но аз все пак споделям моя личен опит и разултати  Hug  знам даже че някои го пият след като е престояло часове накиснато във вода  Peace 
Има много начини на консумация, горния който аз съм споделила на мен лично най-ми допада  Peace
Виж целия пост
# 11
Е, благодаря ти, аз имам, но не го ям, защото нямам с какво да го смеля  Embarassed Ще пробвам така  Peace
Виж целия пост
# 12
ето още неща за лененото семе : http://www.fema-bg.com/index.php?m=902&lang=1 Peace
Виж целия пост
# 13

МЕРСИ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 14
От седмица постоянно ми се яде. Confused От седмица си хапвам и ленено семе. Възможно ли е да е от това? Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия