школа за балет

  • 713
  • 6
Здравейте,

Обръщам се с молба към майките, които вече са записали момиченцата си на балет да споделят малко от опита си!

може те ли да кажете от каква възраст е добре да се започне!?
Виж целия пост
# 1
Моята дъщеря ходи на балет от началото на учебната година към балет "Силует" в читалище Светлина.Тя е на 5 и повечето дечица са около тази възраст, има и 1-2 мънички- на по 3 и половина, но те почти нищо не могата да направят, в смисъл не могат да повтарят, да правят каквото им покажат .Та моето мнение  е там където решите да попиташ от каква възраст е или просто да видиш колко са големи децата, иначе едва ли ще те върнат.Но ако на детето ти не му е интересно може да загуби желание да ходи.

Тук може да погледнеш за координати: http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML . В ляво - учебни центрове, детски школи
Виж целия пост
# 2
Моите момичета ходят на балет от 5 годишни. В групичката бяха три 5 годишни, едно 4 годишно и едно мъниче на 3 годинки, което пък си беше направо роден талант и се справяше с доста неща. По мои наблюдения най-подходяща възраст е около 5,6 годинки. На моите госпожички и досега много им харесва, ходят по три пъти в седмицата и не разрешават да изпускат репетиция  Laughing
Виж целия пост
# 3
Здравей, аз намерих ето това за дъщеря ми (2 г и 7 м) школа за сценични изкуства Нюанс. До сега сме ходили само един път (в четвъртък), но останахме много доволни и аз и дъщеря ми. Заниманията за малките като нас са 2 пъти седмично (вторник и четвъртък) от 17 до 18 ч в Студентския дом с-у Народното събрание. Смятам да продължаваме да си я посещаваме редовно
Виж целия пост
# 4
Аз също мисля, че 5-6 години е добра възраст. Но зависи от детето. Моята дъщеря ходи от 5 г. и половина набалет в нашето читапище "Ц. Цaрковски", студио на Красимира Колдамова.
Успех в избора
Виж целия пост
# 5
Здравей, аз намерих ето това за дъщеря ми (2 г и 7 м) школа за сценични изкуства Нюанс. До сега сме ходили само един път (в четвъртък), но останахме много доволни и аз и дъщеря ми. Заниманията за малките като нас са 2 пъти седмично (вторник и четвъртък) от 17 до 18 ч в Студентския дом с-у Народното събрание. Смятам да продължаваме да си я посещаваме редовно

Моето момиченце е малко още само на 2 години и 8 месеца, но ми се иска да намеря нещо подходящо за него.
Благодаря много за информацията   bouquet

Можеш ли да ми дадеш още малко информация... къде всъщност се намира този Студентски дом..
залата топла ли е !? колко голяма е групата и на каква възраст са децата  Wink

Извинявай, че те засипах с въпроси !?
Виж целия пост
# 6
Здравей, аз намерих ето това за дъщеря ми (2 г и 7 м) школа за сценични изкуства Нюанс. До сега сме ходили само един път (в четвъртък), но останахме много доволни и аз и дъщеря ми. Заниманията за малките като нас са 2 пъти седмично (вторник и четвъртък) от 17 до 18 ч в Студентския дом с-у Народното събрание. Смятам да продължаваме да си я посещаваме редовно

Моето момиченце е малко още само на 2 години и 8 месеца, но ми се иска да намеря нещо подходящо за него.
Благодаря много за информацията   bouquet

Можеш ли да ми дадеш още малко информация... къде всъщност се намира този Студентски дом..
залата топла ли е !? колко голяма е групата и на каква възраст са децата  Wink

Извинявай, че те засипах с въпроси !?

Значи е колкото нас Simple Smile Дъщеря ми е най - малката от всички дечица според мен, има още 1 - 2 на подобна възраст. Дечицата са до около 4 годишни, на вчерашното занимание бяха около 15 дечица, миналия път малко по - малко. Залата е много топла, хубава е предвид сградата в която се намира, ремонтирана, с ПВС дограма, дюшеме и голям килим по средата за да не се пързалят дечицата, защото са босички. Самата сграда (студентски дом) се намира на площад Народно събрание, не знам номера, входа е точно до "Най клуб", двата входа ги дели една стена. На самата сграда над входа има доста изстрадал. надпис "Студентски дом", влиза се вътре и по доста стълби се качваш на последния етаж зала 402 май беше. На 2 етаж има охрана ако нещо се заблудиш. защото стълбите са малко объркани вътре, за 4 етаж са по - навътре след като си се качила на 3 ет. Дъщеря ми е много ентусиазирана, но главно в къщи, като отидем там се притеснява и аз седя вътре до нея за сега, казаха че няма проблем докато свикне да съм вътре, дано скоро се отпусне Simple Smile На сайта има тел и момичето е много любезно и би ти обяснило всичко, което те интересува.
Дано съм ти била от полза и да и хареса на дъщеря ти ако решите да се пробвате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия