пак нищо

  • 1 701
  • 24
Здравейте момичета!
Ще се извиня,ако Ви отегчавам,но пак ми дойде CryОтчаяна съм.
Едно нещо не съм  правила като изследване и то е проходимост на тръбите.Утре съм на доктор
да се уточним кога ще го направи.Молбата ми към вас да споделите,дали боли това изследване.Много ме е страх.
Пак продължавам напред,но с голяма тъга,нямам сили вече.....
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Къде ще правиш теста? Снимка или хидротубация? Спермограма имате ли? Тя как е?
Виж целия пост
# 2
Преди да направиш хистеросалпингография или хидротубация, трябва да имаш:
- тест за хламидии
- микробиология /направена предния цикъл/
- спермограма

Болката - субективно е. Когато имаш вече насрочен час, ще ти кажем какви болкоуспокоителни да пиеш преди манипулацията! Peace
Успех! Не губи надежда! Hug
Виж целия пост
# 3
Не боли.
Спокойно и дано всичко да е наред  Grinning
Виж целия пост
# 4
Моята снимка на тръбите я правиха с пълна упойка щото съм пъзла. Не ме боля Mr. Green
Преди това задължително микробиология и хламидия.
Виж целия пост
# 5
Меpси на всички момичета.
В събота съм на пеpсофLация,в 8,00ч -в ТъPново.
Виж целия пост
# 6
Меpси на всички момичета.
В събота съм на пеpсофLация,в 8,00ч -в ТъPново.
В Тръново???? Защо си губиш времето там....
Виж целия пост
# 7
Стискам ти палци-дано няма нищо тревожно Praynig
Виж целия пост
# 8
Хера,благодаря ти,но аз мислех за мое успокоение да направя това изследване и мисля,че в Търново могат да го направят,ако срещна проблем ще ме посъветваш ли къде да отида?
Момичетата от форома казаха,че са доволни от Ангелов.
Правихме спермограма и мъжлето е на лекарства.
Правих и микробиология,беше наред.Хламидий само не съм пускала.
Кажете ми какво да пия обезболяващо,защото много ме е страх.
Стискай те ми палци.
Виж целия пост
# 9
Трябва да имаш изследване за хламидии преди тест за проходимост на тръбите Peace Спермограмата къде я правихте?
Виж целия пост
# 10
Само това, че нищо не знаеш за подготовката за снимка на тръбите трябва да ти говори, че тази снимка ще бъде точно за твое успокоение...ако се успокоиш де..т.е никаква работа няма да свършиш в Търново. Доктори много...добри доктори много но доктори по стерилитет малко. Обърни се към клиника по стерилитет и там си направи снимката...не си губи времето с глупости.
Виж целия пост
# 11
И zадължително си пусни хламидии преди снимката. Иначе има вероятност да се качат нагоре хламидиите (ако ги имаШ) Оф, лоШо обяснявам, дано си ме раzбрала.
Виж целия пост
# 12
По-добре върви в София,не е далеч!
Виж целия пост
# 13
Лелеее, Търново ли чувам! И Ангелов?!?! Shocked

Сериозно, ако държиш на здравето си, забрави за търновските "специалисти"! С часове мога да ти разказвам, за Ангелов също! Confused
Насочи се към Плевен. Там има достатъчно добри специалисти! Още не е късно, не прави нищо тук, в Търново! Tired

Къде правихте спермограмата? Ако е в Търново - не мисли, че имаш реална спермограма!
Как така нямаш изследване за хламидии? Ако направиш ЦС и имаш хламидии, рискуваш да си навлечеш куп проблеми.
Ох, изтръпнах! Tired
Виж целия пост
# 14
Момичета ще ме побъркате тотално. ooooh!
Отивам утре да ги правя и тези хламидии,пък ще видим дали ще се стига до ЦС.
След края на годината заминавам на Плевен,но в момента няма как.
Някоя от вас ми беше споменала за клиника "Хера"и д-р Веселин Пенков,това добър избор ли е.
 newsm78 ох,настина много се оплетох....Благодаря ви на всички за усилията ви да ми помогнете. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия