Престой с дете в Пирогов

  • 583
  • 3
Моля , спешно някой да ми даде подробности за престоя си в Детска Урология в Пирогов! Утре ще ни приемат , а не знам нищо! Казаха ми да си нося походно легло,че нямало къде да се спи, а ние ще сме там 10 дни
Виж целия пост
# 1
Питай. Какво точно те интересува?
Виж целия пост
# 2
Косара, успокой се и прочети в темите за деца с бъбречни проблеми в подфорума "Деца с увреждания". Там има случаи на оперирани дечица от хипоспадия. Водят я козметична операция. Моя син също е с хипоспадия, но поради други проблеми още не сме го оперирали. Знам че се лежи около 8-10 дни след операцията в болницата.  Вземи си някакво обезболяващо за детенце (панадол, нурофен, течен аналгин) за да не плаче и да не се тръшка от болка след операцията. Вземи си и пликчета да не ти повръща по пода защото ти ще чистиш. Вземи му задължително играчки и книжкш за да го забавляваш. Вземи му и памперси защото няма да може да става от леглото и ще върши голямата работа в памперс а малката в катетъра. Вземи и мокри кърпи. Ако са ти казали му вземи чаршафи.  За тебе си вземи анцуг с който да седиш през деня да ти е удобно и пижама. Разбира се чаршафи. Най-удобно е да си вземеш надуваем дюшек или спален чувал защото това походно легло не знам как се мъкне с дете и багаж. Ако имаш от тези дюшеци дето стават и на фотьойл ще ти е нау-удобно защото през деня не дават да има разпънато легло.
Задължително вода в бутилки.
Колко е голямо детето?
Виж целия пост
# 3
за съжаление не мога да ползвам повече компютъра . Благодаря момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия