Въпрос към притежаващите пералня Candy

  • 24 237
  • 27
Новата ми пералня е Candy. Пускала съм я 3-4 пъти досега, но ми се струва , че е много шумна, особено като центрофугира.
И още нещо изпраните дрехи нямат никакъв аромат - на прах, омекотител. Незнам защо така, много ги изплаква ли newsm78, но това ме дразни.
Споделете при вас как е.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
аз ползвах Канди и то си бяхме купили ААА (едното А е за безшумност), но ми се сдтруваше много шумна.переше много добре, но за шума-май си е недостатук на марката
Виж целия пост
# 2
И моята е много шумна, имам я от 2 години и не мога да свикна.
Първите пъти като я пусках направо се уплаших #Crazy дори реших, че е дефектна и извиках хора от сервиза- е те казаха, че нищо и няма и така оглася целия апартамент вече 2 година. А милото що мърморене изтърпя, защото той настояваше да е такава, аз си бях харесала друга марка.
Виж целия пост
# 3
Моята не е шумна, комбинирана е със сушилня.
Отдолу под пералнята се монтира гофрирано уплътнение да обира вибрациите, бяха го изхвърлили в Технополис - мислили го за ненужно.
Специално се връщахме да си го искахме, монтирахме го и нищо не се чува.
Виж целия пост
# 4
Моята не е шумна, комбинирана е със сушилня.
Отдолу под пералнята се монтира гофрирано уплътнение да обира вибрациите, бяха го изхвърлили в Технополис - мислили го за ненужно.
Специално се връщахме да си го искахме, монтирахме го и нищо не се чува.
И моята е със сушилня но не е чак толкова шумна Peace....доволна съм от това което прави за дрехите ни Wink
Виж целия пост
# 5
Хммммм,а пък аз цял живот все с Канди я карам,и затова ми иглежда нормален шума  newsm78
Виж целия пост
# 6
От пет месеца съм с Канди и съм много доволна. Въобще не е шумна.
Виж целия пост
# 7
Ужасно шумна е  #Cussing out
чува се през две врати
Виж целия пост
# 8
И аз имам такава,със програма и за сушене-Ализе 60.Наистина ми се струва шумна,но пък пере добре.
Виж целия пост
# 9
Моята е С2-105. Родителите ми имат Bosh, която е безшумна. Може би затова не мога да свикна с шума на Кандито Thinking
Виж целия пост
# 10
И аз имах Канди 2 в 1 - пералня и сушилня - в предишното ни жилище. Не само, че дрехите след изпиране не мирищеха нито на прах, нито на омекотител, но миришеха гадно Sick, като на спарено Crazy
Не бях доволна от това Канди Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Шумничка е, ама пере добре, това да и е кусура...
Виж целия пост
# 12
аз имам Канди.
Мисля, че е малко шумна, когато центрофугира.
Но си е в собствено помещение и не ми пречи, не я чувам.
И аз съм забелязала, че няма особен аромат прането, но не се бях сещала, че може би пере твърде добре т.е изплаква. Дали е възможно  Laughing
Виж целия пост
# 13
Имам пералня Канди. Не е шумна  Thinking
Не се налага да усилвам звука на телевизора, когато работи - ако това може да я мярка за 'шумност'  Laughing
Виж целия пост
# 14
И моята не съм забелязала да е много шумна. Предполагам, че е в рамките на нормалното. Тя е в кухнята, а я чувам в другата стая или ако е много тихо, или чак когато центрофугира и то на последния етап, на най-много обороти.
Виж целия пост
# 15
Моята беше Канди, следващата пак ще е такава....страхотна марка и 12 години никакви проблеми  Peace
Виж целия пост
# 16
Шумна казваш  newsm78
Моята е Канди, обаче модел отпреди 5 години.
Седи в кухнята, зад вратичка (понеже се оказа по-плитка, успяхме да я вградим).
Та при затворена вратичка почти не я чувам, ходя да проверявам дали е свършила да пере, че иначе е невъзможно да се установи.
А и дрехите винаги си миришат на съответния прах или омекотител.
Напоследък чувам, че нещо били развалили пералните от тази марка, незнам дали е вярно  newsm78
Виж целия пост
# 17
Шумничка е, ама пере добре, това да и е кусура...

Така е Simple Smile И аз съм ползаветел на тази марко, но ме учудва това за аромата...
Виж целия пост
# 18
Имам пералня Канди. Не е шумна  Thinking
Не се налага да усилвам звука на телевизора, когато работи - ако това може да я мярка за 'шумност'  Laughing
И аз съм на това мнение Peace
Виж целия пост
# 19
Наши приятели си купиха и не са доволни. Повреди им се и нямаше резервни части.
Виж целия пост
# 20
И нащо Канди днеска го доставиха, но не сме го пробвали още. Късно видях темичката тук, дано не е от шумните Thinking
Виж целия пост
# 21
дано не е от шумните Thinking

Приятно пране Simple Smile
Виж целия пост
# 22
hahaha Joy Joy Joy мерси
Виж целия пост
# 23
Ужасно е шумна.Никога не я пускам когато съм в къщи.Съседите също я чуват,но аз не чувам тяхната.Иначе си пере добре.
Виж целия пост
# 24
Почвате да ме плашите Shocked
Виж целия пост
# 25
Моята Candy е на 11 години вече. Шумна е, но е зад вратичка от кухнята и се търпи. Доволна съм от това, как пере, не се е повреждала досега. Предстои да я сменям и пак се замислям за същата марка.  Thinking
Виж целия пост
# 26
И аз от няколко месеца съм с Канди. Пере добре, ама вие на зла гад, гадината!
Все едно летището се е преместило в кухнята ми #2gunfire
Виж целия пост
# 27
Учудвам се, че казвате, че са шумни  Rolling Eyes Може и нашата да е шумна, но да не ми прави впечатление. А и бях толкова щастлива като я взехме, че хич и не съм обръщала внимание на шума, пък сега може да съм свикнала..
Ето таква е нашата
http://www.candy.it/scheda_prodotto.asp?id=CNL%2069&id1=844#
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия