Virtuose di Lancome - НЕВЕРОЯТНА Е

  • 2 595
  • 35
Преди една седмица си взех декемврийското издание на Marie Claire с мостра на тази спирала и се влюбих. Четката е много добра, тушът е страхотен и не ми дразни о4ите (понеже прекарвам много време или пред лаптоп, или пред прожек. стена, дразненето ми бе6е голям проблем).
Бях категорична привърженичка на Max Factor, но тази определено ми харесва повече.
Виж целия пост
# 1
И аз чух добри отзиви  Grinning
Колко струва е следващия въпрос?
Виж целия пост
# 2
Една колежка си я взе за 19 евро но в БГ 100% 6те е по-евтина. Най-вероятно и тук да я има на по ниска цена, но не съм се оглеждала. Списанието е 3 евро, а мострата е 2 г. Аз просто мисля да си взема о6те едно... или две.
Виж целия пост
# 3
Аз имам Хипнос и съм изумена колко леко стои на миглите и как не се размазва след 6-тия час, и как не дразни изтормозените ми очи. Взех я от Ягодка за около 40 лв. Следващата ми спирала ще бъда пак Ланком. Наистина са много добри.
Виж целия пост
# 4
И аз подкрепям, спиралите на Ланком са супер Peace
Виж целия пост
# 5
Дайте да видим някаква снимка на въпросната спирала!  Hug
Може и да се зарибя!...
Виж целия пост
# 6
ето я
Виж целия пост
# 7
И аз сьм фен на спиралите на Ланком. Сега ми свьршва Хипноуз-а и смятам да пробвам тази щом е толкова добра, макар че по принцип с тия извитите четчици ми е по-трудно да нанасям спиралата.
Виж целия пост
# 8
А колко пари е?
Последно дадох 25 лева за Пупа и въобще не съм доволна!  Crossing Arms
Абсолютен боклук... размазващ и слепващ се...  #2gunfire
Виж целия пост
# 9
А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Сложили не сложили, списанието не е българско!
(Поне аз така разбрах)
Виж целия пост
# 11
Е,и ...???  Shocked Какво общо има това с въпроса ми (който така или иначе не беше и към теб  Crazy) ?
Виж целия пост
# 12
Кажете ориентировъчна цена на спиралите Lancome ?
Виж целия пост
# 13
Фатал за обем,която е с гребенче в бг.моловете и магазини струва 47лв. В нета естествено с десетина лв. по-евтина Simple Smile
Виж целия пост
# 14
А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes

Има такива мостри, аз имам на Клиник, същата като оригинала, просто по-малък грамаж. Иначе как ще ме навият да си купя спирала от 80 лв без да съм я пробвала? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия