Представяме ви: ПРИОБЩИ ЧОВЕЧЕ!

  • 2 679
  • 20
Настолна игра, която ще помогне на малчуганите да бъдат толерантни към различията!!!

Играта „Приобщи човече” по забавен и достъпен начин запознава децата с темата за различията и идеята за толерантността към хората с увреждания в обществото.

„Приобщи човече” по подобие на други класически детски състезателни игри изисква късмет, а не стратегия. Основната идея е децата да се запознаят с някои прости действия, които могат да улеснят общуването им с техни връстници с увреждания. Играта е подходяща за деца над 6 годишна възраст, правилата не са трудни и не се изисква специалното участие на родителите или други възрастни.

Съществуването на играта „Приобщи човече“ стана възможно с любезното съдействие и финансовата подкрепа на фондация OAK.

Очакваме всички желаещи (родители и близки, учители и директори, представители на училищни настоятелства, неправителствени организации и ресурсни центрове), решили да направят един незабравим детски коледен подарък, да посетят Център за независим живот - София (град София, ул. Екзарх Йосиф 60) или да се свържат с нас на e-mail: cil@cil-bg.org или на телефони 02/ 983 25 15 и 02/983 31 17.

Играта се разпространява се безплатно!!!
Виж целия пост
# 1
Хубаво, Десислава Петрова. Един човек, който мога да информирам е ръководител на център за рехабилитация и социална интеграция.
Виж целия пост
# 2
Аз ще дойда да взема една игра, която ще занеса в училището, където моята дъщеря на 5,5 години с ДЦП ще посещава масова предучилищна!
Виж целия пост
# 3
Това аз доколкото го разбирам е по-скоро за деца без увреждания. Чрез играта да се научат дечицата да бъдат съпричастни към другите деца с увреждания.
Не виждам какъв е смисъла да се разпространява играта сред деца с увреждания  newsm78. Ако греша ме поправете. Иначе и аз мога да информирам нашия ресурсен център за тази игра /още повече че е безплатна, а нашия център изцяло разчита на благотворителност/.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, аз ще дойда да взема 2 игри, за да дам 1та в детската градина на която в съседтсво ходим на рехабилитация и всички дечица гледат странно дъщера ми в спецоиалната количка и ни питат защо н еходи, защо не хваща играчката която й дават.
А втората ще дам на племенниците си, защото и на тях им е много трудно да разберат защо малката Мария е различна.

Ще пиша на приятели които в други градове посещават детски градини и училища. Сигурна съм че ще е полезна .. нека приемат децата с увреждания като свои равни другарчета в училище и в игрите  Praynig

Успех на разпространяването на играта!!!
Виж целия пост
# 5
Не е лошо темата да се пусне в Нашите Деца, отзвука ще е по-голям, ефекта от играта надявам се също.
Успех.
Виж целия пост
# 6
Аз ходих в центъра и ми дадоха 3 игри.
Две ще пазя в офиса, докато не се появи желаещ да му изпратя!
Виж целия пост
# 7
Занесох няколко в училището на големия ми син и в градинката на малкия. Зарадваха им се много.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, аз съм от Стара Загора и искам да ви питам има ли как да получа такава игра по пощата или с куриер нещо такова?!
Виж целия пост
# 9
Аз мога да ти изпратя с куриер. (нали имам 2бр. излишни за раздаване)
дай адрес на лични. Предполагам, че ще около 4-5лв.
Виж целия пост
# 10
Къде се намира това, я да видим, може ли да отидем да си вземем и ние, ще е интересно да науча Мишо някои неща, че и той все ме пита, ли пита...Ако успея с двамата да се дотътря до там...
Виж целия пост
# 11
На ул. Екзарх Йосиф 60 (ъгъла с 11 август), аз работя на около 60м от там и имам 2бр. игри за раздаване, Иги ако искаш ще ти донеса 1 на коледното парти
Виж целия пост
# 12
Понеже и на мен ми стана интересно за играта (бих взела за градината на дъщеря ми и за двете училища, в които работя аз) си помислих нещо - дали няма начин да вземем повече бройки и да ги занесем на Коледния базар? Така майките ще могат лесно да вземат игри и да ги занесат по детските градини.
Виж целия пост
# 13
Здрасти Simple Smile
Това е страхотна идея Simple Smile
Кога ще бъде базара? Мога да се ангажирам да донеса направо на място! Имате ли идея колко бройки?
Виж целия пост
# 14
Базара е на 15-16 декември, вижте в подписа ми. И аз мисля, че идеята да ги донесете там е много добра. Не знам какво ще кажат организаторите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия