секс по време на бременост

  • 1 332
  • 13
Здравейте!
Искам да попитам от кой до кой месец на бремеността може да се прави секс и кога не.аз съм в 7 месец и мъжа ми се страхува да не ми стане нещо  Laughing а аз се чувствам много добре Laughing
Виж целия пост
# 1
Можеш от първи до края на девети месец, стига да нямаш проблемна бременност.
Виж целия пост
# 2
Можеш от първи до края на девети месец, стига да нямаш проблемна бременност.

Абсолютно!
Виж целия пост
# 3
благодаря Ви само трябва да навия мъжа ми и да му докажа че съм права  Laughing
Виж целия пост
# 4
Защо да го навиваш, аз мислех, че ти се притесняваш...  Grinning
Виж целия пост
# 5
 Laughing  аз пиша той да го прочете и да види че съм права че не пречи  Laughing
Виж целия пост
# 6
Можете да правите колкото искате,стига ти да си добре
Виж целия пост
# 7
 На мен лекарят ми беше забранил до 12 седмица заради обърната матка. Сега ми каза, че вече може по-лекичко, но аз ужасно се страхувам и съответно нямам и желание. Но и мъжът ми не настоява особено. От 5 месеца не сме правили секс и започвам да се притеснявам за отношенията ни, които напоследък не са много добри. Чудя се дали това е следствие от липсата на секс или липсата на секс се дължи на честите ни караници? Изобщо такива ми ти работи. newsm78
Виж целия пост
# 8
Можете да правите колкото искате,стига ти да си добре

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
На мен лекарят ми беше забранил до 12 седмица заради обърната матка. Сега ми каза, че вече може по-лекичко, но аз ужасно се страхувам и съответно нямам и желание. Но и мъжът ми не настоява особено. От 5 месеца не сме правили секс и започвам да се притеснявам за отношенията ни, които напоследък не са много добри. Чудя се дали това е следствие от липсата на секс или липсата на секс се дължи на честите ни караници? Изобщо такива ми ти работи. newsm78

Липсата на секс витаги води до нещо в отношенията-я при единия я при другия се появяват разни мисли,които той стоварва върху другия.Аз например ако на мъжа ми не му се прави секс доста време почвам да си мисля,че вече не ме желае като жена Laughing в което той ме разубеждава всеки ден Laughing.Той горкия е толкова уморен от работа ,че понякога се прибира в 18,00 и ляга да спи но аз не ща и да разбера май  GrinningАз си мисля,че желанието за секс нищо неможе да го пречупи.Затова в една връзка според мен няма ли секс -абе нещата не вървят
Виж целия пост
# 10


Затова в една връзка според мен няма ли секс -абе нещата не вървят

Ако връзката е родена и се крепи на секса - да, в противен случай, не бих се съгласила.
Виж целия пост
# 11
Няма проблем да се прави секс до последния ден преди раждането. Дори според мен помага за по леко раждане.
Виж целия пост
# 12
Единствената опасност, когато се прави секс при напреднала бременност, която протича нормално, е при получаване на оргазъм да не се предизвикат контракции по-рано от обичайното.
Иначе не виждам какво опасно може да има.
Виж целия пост
# 13


Затова в една връзка според мен няма ли секс -абе нещата не вървят

Ако връзката е родена и се крепи на секса - да, в противен случай, не бих се съгласила.
Платоническата любов не води до бременност... Wink
Липсата на секс се отразява, няма начин. Но важното е да си припомняш, че това е временно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия