Препоръчайте ми миялна машина

  • 10 187
  • 44
Ами това ми е въпроса. Каква миялна машина ще ми препоръчате.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ти спря ли се на нещо?
Това е една от хилядите теми назад:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223799.0
Виж целия пост
# 2
КАНДИ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Моята е АЕГ и Електролукс, нямам оплаквания. Все пак препоръчвам Канди, такава има свекърва ми, голяма е и я ползва над 10 години...
Виж целия пост
# 4
нова - не смея.  Naughty
2-ра употреба - Miele.
Виж целия пост
# 5
А колко те е мястото за миялната 45 или 60см?
Виж целия пост
# 6
Ние имаме Бош. Доволни сме. Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и човек може да се позволи всякаква марка, ама ме достраша да рискувам.
Виж целия пост
# 7
Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и


 hahaha Joy Joy Кой така те осветли?
Виж целия пост
# 8
Казаха ми, че на една миялна няма какво толкова да е се разваля и


 hahaha Joy Joy Кой така те осветли?


Интересен извод Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз за момента като марка съм се спряла на бош и аристон. Чудя се обаче и дали да е 45см или 60см  Thinking 45см събира 9комплекта, но ми се види, че няма да събира тавичките на фурната(щото е тясна), това ми е най-голямото притеснение  Tired
Виж целия пост
# 10
Първата съдомялна ми беше Канди, купена от Италия - служи ми вярно около 11 години..Сегашната  - от 6-7 години е Аристон - също съм много доволна. Препоръчвам големите - защото пъхам всичко вътре - и тенджери, и тигани, и какво ли още не, а не само чинии и прибори за храна......Това е разкошен уред!
Виж целия пост
# 11
Марка не мога да препоръчам, аз взех Канди, но я избирах по външен вид и цвят  Joy

Аз за момента като марка съм се спряла на бош и аристон. Чудя се обаче и дали да е 45см или 60см  Thinking 45см събира 9комплекта, но ми се види, че няма да събира тавичките на фурната(щото е тясна), това ми е най-голямото притеснение  Tired

Моята е стандартна вградена фурна и си мия тавите и решетката без проблем в миялна 45 см. (8 комплекта)   Peace

Виж целия пост
# 12
Нашата е тази - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013182 ползваме я вече 1 година и съм много доволна.Бих ти препоръчала да си вземеш АЕГ по-добри са от Аристон. Нашата събира обикновени големи тави, но мисля, че няма да събере тавите от печката ( ако и аз си мисля за същите тави )  Peace
Виж целия пост
# 13
а тези малките, които са горе-долу колкото микровълнова фурна само за чинии ли са newsm78
Виж целия пост
# 14
а тези малките, които са горе-долу колкото микровълнова фурна само за чинии ли са newsm78

а, няма забрана да сложиш каквото си искаш вътре.
Но не мият добре. Много им е маломощна помпичката...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия