Питанка?

  • 667
  • 9
Здравейте, на моята приятелка и предстои инвитро...сутринта са й взели кръв и днес към 18,30 е трябвало да й бият първата стимулираща инжекция...но се оказало, че екстрадиола й  е висок и отложили започването на стимулацията. Доста прочетох за екстрадиола, но не ми стана много ясно...високите нива на този хормон говорят за зряла яйцеклетка, а тя е едва 3 ден от цикъла...Моля да ми разясните нещо повече, за да мога да я успокоя, защото вече 9 месеца е ходене по мъките и изследвания....
предварително ви благодаря..
Виж целия пост
# 1
Къде ще прави ин-витрото? Може би е случайно стечение на обстоятелствата и следващият цикъл да не е така.
Виж целия пост
# 2
В клиника Малинов...ама това означава ли, че трябва още 1 месец да се чака?
Виж целия пост
# 3
Високите нива на естрадиола говорят, че блокажът е несполучлив. Имам спомен, че естрадиолът трябва да е между 0 и 50, за да се започне процедура, ако греша някой да ме поправи. Моят беше 25 в първия ден на стимулацията. И аз съм при д-р Стаменов.
Виж целия пост
# 4
Високите нива на естрадиола говорят, че блокажът е несполучлив. Имам спомен, че естрадиолът трябва да е между 0 и 50, за да се започне процедура, ако греша някой да ме поправи. Моят беше 25 в първия ден на стимулацията. И аз съм при д-р Стаменов.

Точно така Жабче Peace, само че до 40, не до 50. Просто блокажа е несполучлив и ще се отложи с един месец. При вторият ми опит бях по същия начин, следващия месец нещата тръгнаха както трябва. Успокой приятелката си и успех и пожелавам Hug
Виж целия пост
# 5
Момичета на 2 ден от цикъла преди още да са ми слагали каквито и да било лекарства за стимулация естрадиола ми беше 80 и въпреки това започна стимулацията от същия ден за ИКСИ, незнам защо д-ра е преценил че това е нормално? Тук като чета явно не е така при вас?
Виж целия пост
# 6
По какъв протокол си? И при кой лекар, може референтните стойности да са различни. Ние сме при д-р Стаменов.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета, май ми стана по ясно...опитвам се да я успокоя..и да обясня каквото сте ми казали...
Виж целия пост
# 8
Бях по къс протокол със стимулация от 2 ден на цикъла.
Виж целия пост
# 9
Бях по къс протокол със стимулация от 2 ден на цикъла.

Ами точно затова сте продължили, въпреки високия естрадиол, при късия протокол блокажа е редом със стимулацията в много ниски дози Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия