Могат ли да се стеснят кожени ботуши?

  • 2 533
  • 6
Никога не ми се е случвало и нямам никаква представа, но бих искала да знам прави ли се това?
Поръчах си два чифта ботуши, в които се влюбих, но са ми огромни- имам предвид много са ми широки, направо ми се плаче, честно казано.
Искам да знам дали е възможно да се стеснят от обущар ли, знам ли аз, правил ли го е някой изобщо, никога не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 1
Да,стеснявала съм преди време.Вуйчо ми ми донесе страхотни ботуши от естетсвена кожа,с вълна отвътре.Страшно топли.Но ми бяха доста широки от глезена нагоре,като на празеца вече стояха грозно.Занесох ги на обущар,видя ги и каза,че ще стане.Стесни ги страхотно-не личеше да е препряван ботуша въобще Wink
Виж целия пост
# 2
Сменяла съм само ципове на ботуши.
Някои обущари правят дори ботуши по поръчка, предполагам, че едно стесняване няма да е проблем.
Но важното е да намериш добър обущар, че като знам как грубо работят някои ooooh!
Виж целия пост
# 3
Много благодаря!
Ками, ще ти бъда благодарна, ако ми споделиш този обущар, който се е справил добре.
Изобщо ако сте доволни от обущар, моля да ми препоръчате.
Смятам, че няма да е трудно, защото са естествена кожа отвътре и отвън, много тънка и самите ботуши са доста фини и ще си личи грубиянската работа.
Виж целия пост
# 4
Lady Marmalade, и смяната на ципа май е същия тип работа, моля те и ти да ми споделиш твоя обущар.
Една приятелка ме изпрати в някакво ателие на Парчевич, в което изработват по поръчка, днес ще отида, дано се справят.
Мерси, още веднъж.
Виж целия пост
# 5
Ази,моят обущар тогава беше в Плевен.
В София има един до 43 блок в Младост 1.Добре работи.Но такива фини работи не се налагало да ми прави и не мога да го препоръчам Tired
Дано да ти свършат работа на Парчевич Wink
Виж целия пост
# 6
Моят обущар е в Пловдив, няма да ти свърши работа. Но така или иначе не останах съвсем доволна от смяната на ципа и едва ли ще повторя голям ремонт пак при него.
Дано да намериш някой по- "фин" Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия