Алергична кашлица

  • 898
  • 1
Здравейте,имам дъщерия на 4 год. от миналата  година през интервал от 15 дни получава кризи на лаеще кашлица в интервал от 00.00-02.00 часа става повръща много тежко го изкарва този пристап и 15-20 мин след това отминава ляга и заспива нормално.Водех ме я при д-р хомеопат той каза че е ларингит и когато се появи тази кашлица да и давам Spongia tosta /хомеопатично лекарство/ на така и след като го спра минава малко време и пак същото се повтария.Наскоро я заведах при друг д-р и той ми каза да я заведа на аларголог.Аларголога ни пусна изследвания и изследванията показаха че Ео клетките са 0,10 при допустими от 0,02-0,06 с което заключиха че детето е аларгично.Изписаха и противоаларгични капки Ксизал /мисля че така бяха дано не греша/ пи ги известно време след което тази сутрин е пак със същата кашлица.Сега пие Бронховаксом и Есберитокс по схема за укрепване на имунната система.Възможно ли е тази кашлица да се появява от Бронховаксома защото от вчера го пие и се появи тази кашлица? Моля ви дайте някакъв съвет какво да правя как да процедирам от тук нататък? Колко опасна е тази кашлица?
 Предварително Ви Благодария
Виж целия пост
# 1
Малко възможно е . най-добре е да се консултирате с детски пулмолог- напр. доц. Периновска или д-р Кабакчиева от детската клиника на Александровска болница.
При алергични кашлици лечението може да продължи с месеци, като се пият противоалергични лекарства с цел намаляване на алергичната нагласа на организма, а за това трябва време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия