Някой купувал ли си е дрехи с марката EXXO

  • 7 161
  • 50
аз два пъти и съм много доволна от качеството им марката е бълкарска поне така пише на етикета
Виж целия пост
# 1
 Аз не, даже незная , къде имат магазин или щанд???
  Какъв стил са anelka119 ?  Thinking
Виж целия пост
# 2
http://www.exxo-bg.com/

Купувала съм си потник. Хубава материя, добра кройка, не е скъп, доволна съм.
Виж целия пост
# 3
едно сакенце спортно от мн  хубава материя  Peace
Виж целия пост
# 4
Да, жилетка. И много си я харесвам:) Доволна съм. Преди ги имаше във Варна в Кауфланд, но магазина го махнаха и май вече няма тук:(
Виж целия пост
# 5
Аз не, даже незная , къде имат магазин или щанд???
  Какъв стил са anelka119 ?  Thinking
Бих казала,че са по-спортен стил. Днес минах през магазина ,имаше много плетива. Пуловери, рокли, туники.  Peace
Има магазин точно до Нинка на Дякон Игнатий/точно след пресечката с Графа/. Имаше и много джинси Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз имам няколко нещица от там,много съм доволна.Не са мръднали,въпреки че са подложени на здрава експлоатация Peace
Виж целия пост
# 7
и аз много ги харесвам. И за зимата са много удобни пуловерите им и жилетките. Скоро не съм минавала да видя какво ново, но сега ме подсетихте. Имат още един магазин: на Витошка, но не знам номера.
Виж целия пост
# 8
Имам пуловер от тази марка, доволна съм - не е мръднал.
Виж целия пост
# 9
и аз имам пуловер, доволна съм Peace
Виж целия пост
# 10
Да, жилетка. И много си я харесвам:) Доволна съм. Преди ги имаше във Варна в Кауфланд, но магазина го махнаха и май вече няма тук:(

В Пикадили Парк има, или поне имаше.
Виж целия пост
# 11
Аз имам едно поло и още една фанела...много ми харесват...магазинът преди беше много близо до офиса, в който работя...сега изгубих дирите на ЕХХО за жалост Tired
Виж целия пост
# 12
Повечето блузи и пуловери, които си купувам напоследък са от там. Доволна съм от моделите и качеството. Единствено забележка имам към цветовете. Може би грешката е моя, защото съм свикнала да пера всяка дреха, облечена веднъж, но имам чувстото, че леко избеляват  Thinking
Виж целия пост
# 13
На метро ги има....поне тук в Бургас ги предлагат.А аз лично не съм си купувала нищо от тази марка....но след толкова положителни отзиви може да се замисля.... Thinking
Виж целия пост
# 14
Последно: във Варна няма магазин, така ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия