Случи ми се нещо странно...

  • 2 081
  • 29
Здравейте мами искам да ви споделя какво ми се случи.Преди 3 дни като се забърсвах след малка нужда видях,че на тоалетната хартия има много бледо розова течност.Същото се повтори и днес.Нямам никакво кръвотечение по принцип.Вчера пък по същия начин на тоалетната хартия намерих едно слузесто нещо,абсолютно прозрачно и с една червена нишка в единия край с извинение приличаше на сопол.Беше малко на размер.Днес ходих на гинеколог и казах за розовата течност,но забравих да кажа за това лигаво нещо.Изписаха ми утрогестан по 2 всяка вечер.Според вас трябва ли да се върна да кажа за това нещо. Предполагам че това не е така наречената тапа,та тя току що се е образувала и е много много рано да пада.Някой може ли да ме посъветва .Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
За твое успокоение- питай гинеколог.
Виж целия пост
# 2
Отиди на доктор.
Виж целия пост
# 3
Обезателно се обади на лекаря си!
Виж целия пост
# 4
Отиди на лекар или звънни по телефона да попиташ, хубаво е да питаш за всякакви неща които ти се виждат съмнителни. НО честно казано не мисля че имаш повод за притеснение, тепърва какви ли не съмнителни течения те очакват Simple Smile не се тревожи  Stop
Виж целия пост
# 5
Обезателно се обади на лекаря си!
и почивай ,лежи си повечко
Виж целия пост
# 6
На ехографа всичко беше нормално бебчо има сърдечна дейност и мърдаше.Тази гледка във екрана ме развълнува и тя беше причината да забравя да кажа за нещото.
Виж целия пост
# 7
Радвам се, че всичко с бебето ти е наред и мърда. Но все пак дори и да не ходиш на лекар му се обади и му кажи каквото си пропуснала. Възможно е да не е важно, но за да си спокойна го направи. Стискам ти палци всичко да е ок и те желая успех.
Виж целия пост
# 8
И от мен ще получиш съвет да се обадиш на лекаря ти. Може да е нищо, но все пак му се обади.
Леко бременнеене и успех!
Виж целия пост
# 9
Обезателно се обади на лекаря си!

 Peace
Дано всичко е наред! Hug
Виж целия пост
# 10
Знам че по принцип цвета е по-важен. Аз също имах неприятност в началото. Важно е да не е ярко, да не е обилно и да не е придружено с болка. Успокой се. Звънни и кажи на док. каквото си пропуснала. Пий си хапченцата и почивай повече. Повечко лежи и остави пазаренето за другите. Моя не ми даваше и тенджарата да вдигам  Laughing Успех и леко бременеене.
Виж целия пост
# 11
Никога не се притеснявай да се обадиш на лекаря си и да споделиш какво те тревожи. По-добре да се окаже фалшива тревога, отколкото да пропуснеш момента.
Стискам палци всичко да е ок Hug
Виж целия пост
# 12
След като говориш с лекаря си пиши ни...
Виж целия пост
# 13
След като говориш с лекаря си пиши ни...

Да, не ни оставяй в гадания Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 14
нищо чудно да е тапата. но верно е мн рано за нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия