Филма,в който живеете vs.филма,в който ви се иска да живеете

  • 2 020
  • 58
Определено живота понякога ни напомня,за филм,който вече сме гледали и по някакъв начин се отъждествяваме с героите в него. А друг път се случва да гледаш някой филм и много да ти се прииска да живееш в него. При мен нещата понякога много напомнят за изцепките от "Секса и града" Mr. Green, но ако можеше да си избера да живея във филм щеше да е "Мръсни танци" или някой от филмите с балет.
Интересно ми е как е при вас Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ми аз съм в някакъв филм с балет, но нямам нищо против да съм в "Сексът и градът"  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ми аз съм в някакъв филм с балет, но нямам нищо против да съм в "Сексът и градът"  Simple Smile
Давай да се разменим тогава Wink
Виж целия пост
# 3
Живея във "Всички обичат Реймънд". Искам да се преселя в "BE COOL"
Виж целия пост
# 4
ох,и аз имам малко от Реймънд. Наскоро трябваше да установя,че колкото и да гледам с пренебрежение на сериалите,все пак доста често и успешно се доближават до реалността. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Не знам точно в кой живея, но давам много да живея в Имате поща  Blush
Виж целия пост
# 6
Живея в "Женени с деца" Mr. Green Бих изживяла "Тетрадката" с кеф Hug
Виж целия пост
# 7
Аз съм героиня от скандинавска драма, посветена на отчуждението, метната в латиноамерикаски сериал. Искам да живея във филм за ръгбисти - колежани и мажоретки - отличнички, може и с балет да е.
Виж целия пост
# 8
аз живея в реклама... тази, на едно уиски, в която един сладур пънкаро-металист-с пиърсинги свири на арфа! ех, че хубаво
Виж целия пост
# 9
Живея в "Женени с деца" Mr. Green Бих изживяла "Тетрадката" с кеф Hug
И аз бих изживяла "тетрадката"! Peace
А в момента живея в някакъв тъп документален филм!
Виж целия пост
# 10
до преди година живеех в " Секса и градът ", сега живея като подобно на " дяволът носи Прада", но ми се иска да живея като нещо от '4400" или " Heroes" , да имам някви по специални способности  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз живея нещо подобно на "Тетрадката" , но е милиони пъти по-хубаво  Heart Eyes Наистина не бих сменила живота си за нищо..  Blush
Виж целия пост
# 12
@нтико е лишено от въображение.
Ровичка си във време сегашно. По време на изнизването на имената на главните герои, сценаристите и кетъринга. И не го е срам.
Виж целия пост
# 13
Ако можех определено бих живяла само в един-единствен филм - "И твойта майка също"
Боже, колко готин филм и как си обикаляха мацката и момчетата... Mr. Green Супер фен съм му...
Виж целия пост
# 14
Е как в кой искам!
Във Властелина Laughing Мога и Арвен да изиграя, мога и Еовин. Crazy
А в кой съм...не знам newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия