Островът на изкушението - 3 част

  • 29 014
  • 564
Ето и новата тема....

№2: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238887.0

№1: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236130.0
Виж целия пост
# 1
Пу първа. Laughing
Виж целия пост
# 2
Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........
Виж целия пост
# 3
Копирам си поста и тук Wink:

Щото те боли сакса,затова обикаляш като замаян по цял ден из форумите да четеш темите за "Острова.."
 и да си пишеш,че си професионалист.На твое място като чета какво е всеобщото мнение бих се замислила дали само аз не си въобразявам някакви неща:)
За живота-никой не ти казва как да си го живееш,не се надценявай.Дреме им на майките за сакса ти.Просто те обсъждаме,щото в момента ти си нещо като героя от сапуненият сериал на една домакиня.Някакво реалити шоу два пъти в седмицата.След 2 месеца темата ще замине назад в страниците и ти няма да си дори нарицателно за кофти мъж.

Като използваш изрази като "елементарни хора" никой няма да те харесва. Намери друг начин да покажеш какъв си всъщност, а не да се заяждаш.

Каскета, мини на някаква хормонална терапия, бре.
Имаш остра липса на МЪЖКИ хормони.

Излагаш се, но...продължавай.Аз имам вкус към евтини провинциални забавления понякога. В реалността не мога да контактувам с толкова недодялани екземпляри.
Не се отказвай, списвай във всички форуми.Изумителна атракция си за всяка жена, която има поне капка разум Joy

Ти наистина си професионалист.Жалко, че не се плаща вече за придворен шут, иначе вероятно бихме те наели.


Ей, на това му викам "да му сриташ задника"  Joy Joy Joy
 Peace
Виж целия пост
# 4
Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........

Не е лесно да си медийна звезда, ей ooooh! На някой просто славата не им понася Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ох, горкичкият. Кой знае къде си гризе каскета от яд.
Пак да питам, някой знае ли коя е песента от тазиседмичната реклама.
Виж целия пост
# 6
Айде и аз да се запиша в новата тема
Виж целия пост
# 7
http://youtube.com/watch?v=1iYXEkRUpFk Не съм гледала рекламата, но разбрах, че за това парче става въпрос. Това ли е?
Виж целия пост
# 8
Айде и аз да се запиша в новата тема
Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!
Виж целия пост
# 10
Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!
Peace
Виж целия пост
# 11
Тъкмо взе да става интересно....
Виж целия пост
# 12
Жалко, че сакса ще избяга, а темата ще бъде позатрита...
Виж целия пост
# 13
Просто някои хора не могат да бъдат мъже.
Тези хора не умеят и да остаряват, без да стават смешни.
Което е хубаво, защото са доста забавни, като панаирджийска атракция са.

Мъж на средна възраст, без пари, с провинциален манталитет и приятелка, за която твърди, че си "изпикава" бебето/изказване, съпроводено със звучна псувня на майка/.....и който си мисли, че е "майстор".....
Ми, как да не паднеш от смях.
Абе, Голф ли караше тоя човек, само за справка Whistling
Виж целия пост
# 14
Виза, мерси Grinning. Нетът ми се скапа нещо, отваря се много бавно, но мисля че е тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия