Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 866
  • 193
Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на "Анета Ганчева - Природа ЕООД" и имал ли е резултат от прилаганото от нея алтернативно лечение. Тя твърди, че чрез ръцете си ефективно въздейства върху имунната система на пациента ?
Виж целия пост
# 1
И аз се интересувам. Ходихте ли при нея? За какво заболяване става въпрос? Има ли резултати ? Може да ми пишете и на лични съобщения.
Виж целия пост
# 2
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.
Виж целия пост
# 3
аз лично ходя при нея и честно казано за лекарите просто съм забравила , дъщеря ми от както се е родила не знае какво е това антибиотик
Виж целия пост
# 4
Ще може ли малко повече информация за това как може да се свържа с Анета Ганчева, Адрес, телефон или каквото и да било?
Виж целия пост
# 5
Тази жена излекува сина ми от много тежко заболяване и аз съм и много благодарна. Доста трудно се реших да подложа детето си на този нестандартен метод, но тъй като медицината вдигна ръце и не виждах друг шанс, просто рискувах. Не съжалявам ,че се доверих и успях да спася детето си от фаталния изход, който ни очакваше ако бях  продължила традиционото лечение. Днес вече 6 години по-късно се радвам на едно здраво 14-годишно момче.
Ако някой иска повече информация  може да ми пише на irena.apostolova@gmail.com
Виж целия пост
# 6
Здравейте, ако някой може да ми даде информация за Анета Ганчева - /адрес, поне град, телефон/ и нейното лечение, Моля ви пишете във форума или на E-mail: janeca@abv.bg, ще съм ви много благодарен.
Виж целия пост
# 7
 Не знам какви са мненията за Анета, но само ще кажа, че и аз тръгвам от другият месец при нея.
Моята етърва в началото на годината установи че има кисти на яйчниците и няма овулация, когато се стигна до цветната снимка спря да ходи по доктори и тръгна при ани от февруари месец, през април забременя, сега е  в 4 ти месец. Хормоните й се оправиха още първият месец.
Искам да кажа че аз отначало бях доста скептична, не че не вярвах, но сега съм по убедена от всякога че тази жена лекува.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: dani_77bg@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Посетете сайта на Анета Ганчева за повече информация:
http://www.aneta-gancheva.com
Виж целия пост
# 10
А какво лекува тази докторка? Искам да знам дали се занимава с хора с тумор на главата?
Виж целия пост
# 11
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: ksemerdjiev@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 12
Искам да помоля за съдействие: Моля Ви, да ми помогнете и да ми пратите адреса на г-жа Ганчева на е-mail:  krisi_2004@mail.bg
От прочетеното във форума останах с впечатлението, че повечето хора са ходили при нея И ЗА ТОВА СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ТЯХ С ЕДНА МОЛБА - МОЛЯ ВИ ПРАТЕТЕ МИ АДРЕСА Й НА е-maila който оставих. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 13
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА
Виж целия пост
# 14
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА
Дълго и продължително се ходи при нея, познавам жена, която ходи една година, резултат нямаше.
Познавам и жена, която ходи повече от 8 месеца, резултата не е много ясен.
Да пише някой, който е ходил и има конкретен резултат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия