Ciloxan

  • 1 538
  • 2
Дъщеря ми е на един месец и още от родилният дом едното и оченце сълзи и събира секрет. Изписаха и Tobrex но не помогна. Сега и изписаха Ciloxan, но чета че не се препоръчва за деца под 1 годишна възраст??? Някой ползвал ли е тези капки при по малко дете? Личната и лекърка реши да ме плаши че имало вероятност за запушен слъзичен канал. Добре де ако е запушен нали няма да и тръгват никакви сълзички...а тя си плаче с доста сълзи. Вече се чудя какво да правя и съм страшно притеснена.
Виж целия пост
# 1
Поискай направление за очен лекар. Миналата седмица (мисля, ама не помня кой ден) един такъв говореше в Часът на мама точно за такива проблеми - и изрично каза да не се правят свободни съчинения, а да се потърси мнение на специалист. Те са за това. И затова са учили толкова години, за да знаят повече от нас тук...
Виж целия пост
# 2
Моя беше със стафилококова инфекция и резистентност към всичко,освен ципрофлоксацин.Та цилоксана съдържа ципрофлоксацин и го слагах до преди няколко седмици.Има и някакви съмнения за стеснени слъзни канали и очната искаше да ни праща,за да сондират каналчетата.Та тобрекси,мобрекси...нищо друго не помогна.За сега,стискам палци, всичко се успокои. Щом са го изписали,не се шашкай! Hug Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия